İlk Bilgisayar Oyunu Oynama Anıları

İlk Bilgisayar Oyunu Oynama Anıları

Arkadaşlar ben Ahmet Erdem. Bu gün sizlere anılarımı anlatacağım. 8 yaşındaydım. Beğendiyseniz beğenin beğenmediyseniz beğenmeyin . Evet arkadaşlar size futbol anımı anlatacağım. Biz bir gün maç yapmıştık. Maçımızda 1-0 yeniyorduk. Elif tam kafama topu attı, kimse faul vermedi. Ben bundan sonra arkadaşlarımla oyun oynamaya devam ettik.        Merhaba arkadaşlar ben Ahmet Erdem,  yine […]

Arkadaşlar ben Ahmet Erdem. Bu gün sizlere anılarımı anlatacağım. 8 yaşındaydım. Beğendiyseniz beğenin beğenmediyseniz beğenmeyin . Evet arkadaşlar size futbol anımı anlatacağım. Biz bir gün maç yapmıştık. Maçımızda 1-0 yeniyorduk. Elif tam kafama topu attı, kimse faul vermedi. Ben bundan sonra arkadaşlarımla oyun oynamaya devam ettik.
       Merhaba arkadaşlar ben Ahmet Erdem,  yine yeni bir anımla karşınızdayım. İnşallah anımı beğenirsiniz, arkadaşlar ben sizi çok seviyorum. Bu seferki  anımda ise sizlere anlatacağım anım arkadaşlar dayımla Pes 2016 oynadık, bu bir bilgisayar oyunudur. Arkadaşlar benim takımım barselona idi . Maça başladık. O kadar heyecanlıydım ki bilemezsiniz, sonra ben dayıma Neymar ile bir  gol attım sonra   Messi   ile gol attım. Maç 2- 2 idi . Sonra 4-4 oldu ve penaltılara gitti. Penaltılarda  ben yendim, sonraki maçta ise ben  arjantin, dayım ise ingiltere oldu.  O maçta tam 4-2 dayım yeniyordu , ben son maçın bitmesine 20 dakika kala bir gol attım, ve maç 4-3 idi, dayım hala  beni yeniyordu ve yendi de.
Bilgisayar Oyunu Anıları
Bu oyunları oynadım ama çok da sevmedim. En güzel oyun; gerçekten güvenli yerlerde koşarak, dokunarak oyun oynamak. Bilgisayarda oyun oynamak çok akıllıca bir eğlence değil bence.

Merhaba arkadaşlar, bu güzel gün ise oynadığımız bir oyunu anlatacağım, bu oyunu arkadaşım Neşet ile Muhammet kurmuştu. Adı ise zombi bataklığı idi. Bataklığa düşen yanıyor idi . Zombiler  kapıları açıyor idi. Biz de onları tam kafadan vuruyorduk. Benim mermim bitmişti, Neşet’ten cephanelik istedim oda verdi. Biz zombilerle savaşa devam ettik. Neşet zombi bataklığıma düşüyordu son anda onu tuttum ve yukarı doğru çektim ve oynamaya devam ettik.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Çağımızınn Karacaoğlanı, Musa Eroğlu

Ben ve arkadaşlarım bir gün okulda futbol oynuyorduk. Ben forvet oyuncusuydum. Maç başladı. Ali CAN bana pas attı. Ben de uzaktan kaleye şut çektim. Ve gol oldu. Ben ve arkadaşlarım çok sevinmiştik. Sonra bir daha maç başladı bu sefer rakipten maç başladı. Mahir can tam bizim kaleye şut çekicekti ben kaydım ve topu aldım ve 1. yarı bitti. Rakipten başladı. Sonra Mahircan, Mehmet’e pasladı. Mehmet bizim kaleye şut çekti. Efe şutu yakalayamadı vegol oldu. Mehmet ve arkadaşları sevindi. Sonra ben onlara karşı saldırı hazırladım ve benim sayemde gol attık. Maç 2-1 bitti. Yenilen takımı alkışladım ve bravo dedim. Yenilen takım ise tebrikler siz kazandınız dedi. O gün çok eğlenceli bir maç oynamıştık.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?