İnsana Değer Verenler

İnsana Değer Verenler

 Değerli İNSANLAR, Hep söyleriz ya da duyarız ki insan sosyal bir varlıktır. Ne tek başına yaşayabilir ne de tek başına yaşamak zorunda olanların yalnız kalmasına gönlü razı gelir. Maddi veya manevi olarak her şeyini paylaşmak bizim mayamızda vardır. O halde hem kendimizi hem de ihtiyacı olanları mutlu etmek için sen de İNSANA DEĞER VER! Sitemizde […]

 Değerli İNSANLAR,

Hep söyleriz ya da duyarız ki insan sosyal bir varlıktır. Ne tek başına yaşayabilir ne de tek başına yaşamak zorunda olanların yalnız kalmasına gönlü razı gelir. Maddi veya manevi olarak her şeyini paylaşmak bizim mayamızda vardır. O halde hem kendimizi hem de ihtiyacı olanları mutlu etmek için sen de İNSANA DEĞER VER!

Sitemizde siz de yazar olarak insana değer katabilirsiniz. Biliyoruz ve umuyoruz ki insanlar hatta bütün canlılar için çok güzel duygu ve düşünceleri olanlarınız vardır. Beslediğiniz bu güzel duygu ve düşünceleri bütün insanlığa ulaştırmak için gelin sitemizde yazar olarak görev alın ki topluma faydalı olmanın mutluluğunu ve hazzını tadın.

                         İNSANA DEĞER VERENLER

Eğer yazar olarak görev almak isterseniz bize iletişim bölümünden kendinizi tanıtan bilgilerle bize yazın ki sizi tanıyalım ve neler yapmanız gerektiğini anlatalım.

Ayrıca okurlarımızın ve insanlığa hizmet amacı ile çalışanların da yer alacağı bir bölümümüz var.

Sitemizde İNSANA DEĞER veren kişi ya da kuruluşları ve verdikleri değeri anlatan örnekleri yayınlayacağız. Ülkemizde sanıldığı kadar duyarsız olmadığınızı göstermek için siz de bize destek olun.

Buradan herkese ve özellikle kurum ya da kuruluşlara haber gönderiyoruz. Buyurun listemize girmeye çalışın! Bu bir insanlık görevidir. İnsana Değer Verenler buraya…

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Belediyeler Çocuk ve Oyun Parklarını Temizliyor mu?

Sizler  de insana verdiğiniz değeri anlatan çalışmanızı bize gönderin, biz de sizi herkese duyuralım ve teşekkür edelim.

Şimdiden hatırlatalım, derdimiz İNSAN! Sakın ha, siyasi, ticari, vb. amaçla bizi yormayın. Asla yayımlanmayacaktır!

Bizimle bilgilerinizi, önerilerinizi paylaşmak için İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
İNSAN insana değer

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?