İstanbul’da Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İstanbul’da Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamak kolay değildir. Hele hele İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşamak için İstanbul’da ek iş veren firmaların iletişim bilgileri telefon numarası aranmalı  ve ek gelir sağlanmalıdır. Ülkemizde de hemen hemen bütün şehirlerden göç alan kalabalık bir şehir İstanbul’da kazanç sağlamak isteyen insan sayısı da az değildir. Bu sayı giderek  de […]

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamak kolay değildir. Hele hele İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşamak için İstanbul’da ek iş veren firmaların iletişim bilgileri telefon numarası aranmalı  ve ek gelir sağlanmalıdır. Ülkemizde de hemen hemen bütün şehirlerden göç alan kalabalık bir şehir İstanbul’da kazanç sağlamak isteyen insan sayısı da az değildir. Bu sayı giderek  de artmıştır.

Büyük şehirlerde yaşamanın rahat olduğunu, iş bulmanın kolay olduğunu düşünen insanlar tasını tarağını toplayarak İstanbul’a geldiler. Maalesef kendilerini hiç tahmin etmedikleri zorluklar karşıladı başta ev kirası olmak üzere, gıda harcamaları, sağlık giderleri, ulaşım harcamaları ve diğer hesapta olmayan giderler orta ve dar gelirli vatandaşları bezdirdi. İnsanlar da çaresiz kalınca nasıl para kazanabileceklerini nereden para bulacaklarını düşünmeye başladılar.

Evde boş oturan insan sayısı fazla olunca da  İstanbul evde ek iş fırsatları hakkında araştırma yapmaya başladılar. Gerçekten de İstanbul ‘Taşı Toprağı Altın’ denilen bir şehirdi. Her insana farklı alternatifler sunmaktaydı. Son zamanlarda mecburen evde ek iş modası yaşanmaya başlandı.  Firmaların fason işleri evde oturan insanlara göndermesi neticesinde böyle bir sektör oluştu. Bu durumdan doğal olarak en çok dar gelirli vatandaşlar memnun kaldılar. Sadece dar gelirli değil, borçlarını ödemekte zorlanan orta kesim insanları da işe gitmeden oturdukları yerde rahatça yapabilecekleri İstanbul ek iş fırsatları hakkında bilgi edinip iş sahibi oluyorlar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yeminli Mali Müşavir Kimdir Ne İş Yapar Kazancı

Sadece evde ek iş yapmak isteyenler değil bu durumdan işini en hızlı yaptırmak isteyen ve ucuz iş gücünden faydalanan ek işveren firmalar da memnun oluyor.

İstanbul’da part time ek iş verenler

İstanbul’da ek gelir

İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası en çok merak edilen en çok araştırılanlar arasındadır hiç kuşkusuz. Nedense bir türlü bu numaralara ulaşılmamaktadır.  Biz de bu husus hakkında bilgi edinmek isteyenlere gerçekçi bilgilendirme yapıyoruz. Ataköy, Ataşehir, Adalar ilçesinde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları karşılamak amacıyla İstanbul ek iş imkanları varsayımlarını dikkate alıyorlar.

Diğer ilçeler olan Bakırköy,  Başakşehir, Bağcılar, Büyükçekmece sakinleri de ek iş bulmaları halinde kendilerinden de zor hayat şartlarına karşı bir nebze olsun rahatlamak için her türlü ek gelir olasılığını değerlendireceklerini söylüyorlar. Onların da derdine derman olmaya çalışmak için hangi metodlar uygulanması konusuna değindik.

İstanbul ek iş imkanları

Beykoz, Beşiktaş Beylikdüzü, Bayrampaşa yaşayan insanlar “bizlerin ihtiyacı yok mu sanki, bizlere de neler çekiyoruz, İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası varsa bize de söyleyin biz de çalışalım. Biz de rahatça yaşayalım, bizim elimizden de hep her iş gelir.” dediklerini duyar gibiyiz. Yerden göğe kadar hakkınız var.

  İstanbul’da 38 tane ilçe var. 38 ilçe arasında Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Fatih, Kasımpaşa, Güngören, Kartal, Gaziosmanpaşa, Kağıthane de yer almaktadır. Bu ilçelerde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır. Bunun için İstanbul ek iş haklarını kullanıp gerektiğinde eve iş alıp boş zamanlarda değerlendirmek için fırsat kollanmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kaktüs Yetiştiriciliği İşi Yapmak

İstanbul sadece birkaç ilçeden oluşmaz. Saymadığımız ilçeler Kadıköy, Sarıyer, Küçükçekmece, Pendik, Maltepe evlerinde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır. Herkesin sorunu aynıdır.  Nereden bulunacak nasıl elde edilecek?

İstanbul ek iş ilanları

“İstanbul’da ek iş varsa bize de haber verin.” diyen Zeytinburnu, Üsküdar, Silivri ilçelerinde yaşayan vatandaşlardan da haberimiz var. Elbette sizlere  şans verilmesi halinde seve seve evde boş zamanlarınızı değerlendirirsiniz. Ümraniye, Şişli, Tuzla, Sancaktepe, Sultangazi mahallelerinde evlerinde sokaklarında tencereleri zor kaynayan insanlar da İstanbul ek kazanç pozisyonlarını gözetlemektedir.

Sizleri de unutmadık Sultangazi,  Şile. Elbette İstanbul gibi büyük bir megakentte herkese uygun ilave kazanç kapısı bulunmaktadır. Herkesin tek umudu olan İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numarası aranmalı onlar da kendilerine uygun erkek sözü alınmalıdır. Ancak durum sanıldığı gibi değildir. Peki durumu nasıldır?

Düşünün 15 milyonluk bir şehirde ne kadar paraya ihtiyacı olan insan vardır? Elbette tahmin edemeyeceğiniz kadar fazladır. Onun için de firmalar doğrudan iletişim bilgilerini paylaşmaktan vazgeçti. Önceleri evde ek iş yapmak isteyen insan bulmakta zorlanan firmalar aşırı talep patlaması sebebiyle telefon numaralarını vermiyorlar.

İstanbul ek iş ilanları reklamı yayımlayan patronlar sürekli kendilerini arayan işsiz insanların olması sebebiyle telefonları devre dışı kaldı. Bu sebeple farklı bir yöntem kullanmaya başladılar. Bu da sizin iletişim bilgilerinizi ihtiyaçları olması durumunda kullanmaları. Evet evet. Yanlış okumadınız. Artık iş arayanların iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşma yolunu tercih ediyorlar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü Nedir? Puanları-Kazancı

Sizler bizim gibi evlere gelir kazanma derdinde olanlara yardımcı olan sitelerin sunduğu fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Yazının altına İstanbul’un neresinde yaşadığınızı,  kaç kişi çalışmak istediğinizi, hangi işi yapabileceğinizi, durumunuzu ve paraya ihtiyaç sebebinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde firmaların ihtiyaç duyması halinde sizlerin bırakacağı mail adresine iş teklifi yapılabilecektir.

Tekrar etmekte fayda var, evde para kazanma düşünceniz varsa yapmamız gereken oldukça basittir. Bu yazının altına veya diğer kategorilerdeki ek iş oluşumlarının altına kendinizi en iyi şekilde tanıtın. Ek iş almak istediğinizi belirten yorumlar yazmanızı öneriyoruz. İletişim bilgisi olarak da sadece mail adresinizi yazmanız tavsiye edilmektedir.  Telefon numaranızı yazarsanız kötü amaçlı kişiler sizi rahatsız edebilir. Biz sorumluluk kabul etmiyoruz.

Son olarak şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. İstanbul’da ek iş veren firmaların iletişim bilgileri ve telefon numarasını aramaktan vazgeçiniz. Bu gerçeği de size kimse söylemez. Sadece çalışmak istediğiniz, beğendiğiniz iş bilgileri altına iş başvurusu niteliğinde olan mesajlar yazınız. Sonra da size gelecek teklifleri bekleyiniz.

Bir önceki yazımız olan Çeviri Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Çeviri ajansı açmak, Çeviri işinden gelir elde etme ve kitap çevirme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'da evde yapılan ek işler arasında en çok tercih edileni basit paketleme ve montaj işleridir. Bunun yanında kutulama, keseleme, etiket bağlama ve evde yemek yapma gibi alternatifler de yaygınlaşmaktadır.

Öncelikle yapılan çalışmanın istenilen kriterlere uygun olup olmadığına göre seçim yapılmaktadır. Bir başka kriter de genelde toplu halde, ekip olarak çalışan kişileri tercih ediyorlar. Bu demek değildir ki, bireysel olarak İstanbul'da evde ek iş yapmayı düşünenlere iş verilmiyor.

Farklı alternatiflerin devreye sokularak ek iş bulunması söz konusudur. Basit bir örnekle, yakın çevrenizdeki takı tasarım, organizasyon işleri yapan firmalar, butik lokantalar, hediyelik eşya satan yerler İstanbul'da evde ek iş almak için önemli başlangıç noktalarıdır. Bununla birlikte, fazla bütçesi olmayan küçük ve orta ölçekli işletmeler de paketleme kutulama, ambalaj, montaj gibi işleri evde çalışmak isteyenlere vererek maliyeti düşürmektedir. İş almak isteyenler sitemizin buluşturma görevini olumlu yönde değerlendirebilir. Yorum kısmına iş isteklerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazdığınız takdirde bulunduğunuz bölgede iş vermek isteyenler size kolayca ulaşır.

Kimileri doğrudan telefon numarası ve iletişim bilgilerini sitemizin yorum kısmında paylaşabilmektedir. Kimileri de yoğun talep olması nedeniyle çok fazla adres ve telefon numarası paylaşma taraftarı değildir. Gerekli durumlarda onlar sizin bırakacağınız iletişim bilgileri ile iş vermektedir.

Sabit bir maaşı olmaması sebebiyle net bir rakam söylemek yanlış olur. Eğer siz sürekli çalışarak ekip halinde hareket ederseniz ay da 3000 TL de kazanabilirsiniz 10.000 TL de kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Doğrudan iş almak isteyenler başta organize sanayi bölgelerine gidip durumunu anlatmalı, tecrübelerini ve yapabildiklerini anlatmalıdır.

İstanbul'da eve ek iş verenler kötü niyetli insanlar değildir. Herhangi biri sizden evde iş yapmanız için anlaşma yapacağını bunun karşılığında depozito, kapora, çek-senet veya benzer şekilde ödeme talep ederse kesinlikle kabul etmeyiniz. Sizi suistimal etmek isteyen kötü niyetli kişilerin her zaman olduğunu unutmayın.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?