İstanbul’da Part Time Ek İşler

İstanbul’da Part Time Ek İşler

Sezonluk olarak yapılabilecek part time ek işler İstanbulluların nakit sıkıntısına çözüm olabilir. Aklınıza gelmeyecek dönemsel işler ile gelirleri  katlayabilirsiniz. İstanbul’da part time ek iş veren yerler her meslekten elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Örneğin gizli müşteri, çağrı merkezi personeli, satış destek elemanı, müzik öğretmeni, kimya öğretmeni, sertifikalı gözetim personelleri, ofis çalışanları, bilgisayar kurs eğitmeni, web yazılımcısı gibi […]

Sezonluk olarak yapılabilecek part time ek işler İstanbulluların nakit sıkıntısına çözüm olabilir. Aklınıza gelmeyecek dönemsel işler ile gelirleri  katlayabilirsiniz. İstanbul’da part time ek iş veren yerler her meslekten elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Örneğin gizli müşteri, çağrı merkezi personeli, satış destek elemanı, müzik öğretmeni, kimya öğretmeni, sertifikalı gözetim personelleri, ofis çalışanları, bilgisayar kurs eğitmeni, web yazılımcısı gibi farklı sektör temsilcileri aranmaktadır.

İstanbul’da part time işler yapmak isteyenler kısa bir gezinti sonrasında kurumsal firmalarda çalışma imkânına sahip olabilecektir. En basit en çok beğenilen part-time ek iş niteliğinde gizli müşteri projelerinde görev alabilirsiniz. Günlük Ortalama 100 TL arasında gelir imkanı sunan dönemsel işler her zaman olmayabilir. Hafta sonları iş çıkışları veya kendinizin ayarlayabilecek boş zamanlarda sezonluk part time ek işler size önemli miktarlarda kârlılık sunacaktır.

Gizli müşteri olarak çalışırsanız neler yapmanız istenecektir. İyi bir gözlemci olmalısınız. Yüksek performans ve dikkatli, ayrıntılara odaklanma yeteneği olanlar tercih edilmektedir. Aktif olarak düzgün sahibi iseniz İstanbul’da part time ek işler arasında en çok kazançlı ve eğlenceli olan bu işi gözü kapalı yapabilirsiniz.

Kurumsal şirketlerde gözlemler yapacaksınız. Müşteri gibi davranacaksınız ancak firmanın çalışanlarının müşterilerine nasıl davrandığına, onların hizmetlerinin müşteriye faydalı olup olmadıklarını rapor edeceksiniz. Her sektörde part time gizli müşteri ek işi bulabilirsiniz.

İstanbul’da part time ek iş verenler

Benzer bir ek iş fırsatı da gözetim personelleri arayan firmaların ilanlarını değerlendirmek gerekir. İstanbul Avrupa Yakası’nda, Anadolu Yakası’nda özellikle Beşiktaş, Bakırköy, Ataşehir, Üsküdar, Başakşehir gibi kalabalık ilçeler de savunma ve güvenlik sektöründe part-time ek iş yapmak isteyen bay ya da bayan elemanlar aranmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Su Arıtma Cihazı Nedir Nasıl Çalışır

18 yaşını geçmiş, sertifikalı bütün personelleri ihtiyacını gidermek isteyen firmalar iş ilanları sitesinde boy boy reklam vermektedir. Sertifika yoksa sertifika programı düzenleyen kurumsal başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’da part time ek iş niteliğinde ayrıca yapılabilecek işler şunlardır; fuar hostesi, stajyer psikolog, satış destek elemanı, Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni, kantinde part-time çalışacak eleman, proje danışmanları. Sizin için önemli bir ek iş potansiyeli teşkil edebilir.

İstanbul’da part time ek iş veren yerlerin sabah erkenden kalkıp işe gitmeden, oturduğunuz yerden İstanbul’da  ek iş yapmak istiyorum, anlayışındaki kişilere de reklam izleyerek para kazanma imkanı sunan ilanlara bakmalarını tavsiye ederiz. Günün her saatinde Türkiye’nin her noktasında cep telefonunuzdan reklamları gizleyerek gelir elde imkanı bulunmaktadır.

Reklam izleyerek gelir elde etmek istiyorsanız, Türkiye’de yaşamanız ve 18 yaşından büyük olmanız şartı aranmaktadır. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilmek, İOS veya Android tabanlı cep telefonunuz olması zorunludur. Telefonu elinden düşürmeyen günün her saatinde telefonla uygulamaları indirip kullanabilme zamanı bulunan herkes 7 gün 24 saat reklam izleyerek, anket doldurarak gelir elde edebilir. Size bir uygulama adı verilecek, bu uygulamayı indireceksiniz. Yönergeler doğrultusunda yaptığınız çalışmalardan izlediğiniz reklam miktarı kadar para kazanacaksınız.

Bu güzel fırsatı ek iş bile denmez, güzel bir eğlence ortamında para kazanma avantajı denir. Okumanız yazmanız hızlıysa, dönemsel bir elir arıyorsanız İstanbul’da part time ek iş bulmak için çalmadığınız kapı kalmadıysa olarak bu fırsattan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  YAPI RESSAMI KİMDİR NE İŞ YAPAR

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?