Kenan İmirzalıoğlu’nun Web Sitesi Çok Özel

Kenan İmirzalıoğlu’nun Web Sitesi Çok Özel

Sosyal medyanın gücünden faydalanan insanlar internet ortamını da en iyi şekilde kullanmak istiyorlar. Başta ünlü insanlar olmak üzere çoğu insan kendi adı ile özdeşleşmiş web sitesi açıyor. Bu kervana son katılanlar arasında bulunan Kenan İmirzalıoğlu da kendine ait resmi internet sitesi açtı. Şüphesiz ünlü insanların web siteleri diğerlerine nazaran çok özel tasarımlar olur. Ancak Kenan […]

Sosyal medyanın gücünden faydalanan insanlar internet ortamını da en iyi şekilde kullanmak istiyorlar. Başta ünlü insanlar olmak üzere çoğu insan kendi adı ile özdeşleşmiş web sitesi açıyor. Bu kervana son katılanlar arasında bulunan Kenan İmirzalıoğlu da kendine ait resmi internet sitesi açtı.

Şüphesiz ünlü insanların web siteleri diğerlerine nazaran çok özel tasarımlar olur. Ancak Kenan İmirzalıoğlu’nun web sitesi biraz daha özenli ve özel olarak dizayn edilmiş. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sanatçının bilindik pozu sizi karşılıyor. Sonra alt tarafta biyografisi, duyurular, filmografi ve fotoğraflar sekmeleri geliyor. Buradan istediğiniz kategoriye girip sanatçı ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aldığı ödüller öne çıkarılmış.

Kronolojik olarak, Kenan İmirzalıoğlu’nun en beğenilen erkek dizi oyuncusu, yılın oyuncusu, centilmen erkeği, en iyi drama dizisi erkek oyuncusu, yılın oyuncusu gibi sıralamalar yer almaktadır.

Ankara’da Doğan Kenan İmirzalıoğlu Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olarak seçildikten sonra değişik filmlerde ve dizilerde boy gösterdi. Beraberinde şöhret geldi. Kendine özel bir web sitesi açarak bütün yaşadıklarını hayranları ile paylaşıyor.


Kenan İmirzalıoğlu

Ünlü sinema oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu web sitesi tasarımında Hollywood ve ABD dizilerinin de işlerini yapan genç tasarımcı Gökhan Özman tarafından dizayn edildi. Genç webmaster Hollywood’un ünlü yapımı Avatar 2’nin afiş tasarımları yarışmasına katılmış ve finale kalmıştı. Finalde de başarılı olarak afiş yapma hakkını elde etmişti. 2017 yılında gösterime girecek olan Avatar 2 filminin afiş tasarımının yapan bir Türk olan Gökhan Özman Kenan İmirzalıoğlu’nun web sitesini de tasarladı. Özel ve güzel bir çalışma yaparak her dizi ve film için ayrı bir tasarım yapıldığı ifade edildi.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Şerefli Gazilerimiz

Yayınlanan site ile ilgili olarak şu bilgiler verildi. Kenan imirzalıoğlu’na ait olan web sitesinden bugüne kadar hiç kimsenin görmediği 250 yakın fotoğraf bulunan galeri ile iddialı bir site olacağı söyleniyor. Ayrıca oyuncunun oynadığı film ve diziler  içinden seçilen fotoğraf galerisinde İmirzalıoğlu karakterinin ön plana çıkarılmaya çalışıldığı bildirildi. Galeride bulunan fotoğrafların özel düzenlemeler yapılarak kaliteli bir görünüm kazandırıldığı bildirildi.

Web sitesinde ayrıca Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili biyografi, filmografi, film ve dizi çalışmalarına ilişkin bilgiler olacağı bölümler de bulunuyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun web sitesi düzenli aralıklarla güncellenip gerekli duyurular ve İmirzalıoğlu ile iletişim kurmak isteyenler için iletişim formu bölümü yer alacağı söyleniyor. Kenan İmirzalıoğlu kendine ait resmi web sitesinin yayına başlaması ile ilgili yaptığı açıklamada, ilk defa online olarak bir platformda yer alacağı için heyecanlı olduğunu, web sitesinin yaklaşık bir yıl yapılan bir çalışma sonucunda ortaya çıktığını, bugüne kadar sosyal medyada yer almadığını, sadece kendi resmi web sitesinden kendine ulaşılabileceğini belirtti.

Resmi web sitesini ziyaret ederek sanatçı hakkında öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri ulaşabilirsiniz. Ses getiren, oynadığı dönemde geniş kitleler tarafından izlenen diziler Ezel, Karadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Acı Hayat, Alacakaranlık, Deli Yürek hala hafızalarda kayıtlı duruyor.

Bir önceki yazımız olan İnsan Olmak başlıklı makalemizde Asil Kişi, Güçlü Kişi ve Hayat Bayram Olsa hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?