Kolay ve Çok Kazandıran Ek İşler

Kolay ve Çok Kazandıran Ek İşler

 Evde selobant paketleme işi  Genelde öğrencilerin kullandığı bir malzeme olan selobant insanlara ek gelir fırsatı sunmaktadır. Evde selobant paketleme işi en popüler eğlenceli ve kolay ek işler arasında bulunmaktadır. Ailesinin geçimi zorlanan insanlar için büyük bir fırsat olarak göze çarpan, oldukça kolay bir iş olarak düşünülen evde selobant paketleme işi sayesinde insanlar hayatın zorluklarına karşı mücadele […]

 Evde selobant paketleme işi 

Genelde öğrencilerin kullandığı bir malzeme olan selobant insanlara ek gelir fırsatı sunmaktadır. Evde selobant paketleme işi en popüler eğlenceli ve kolay ek işler arasında bulunmaktadır. Ailesinin geçimi zorlanan insanlar için büyük bir fırsat olarak göze çarpan, oldukça kolay bir iş olarak düşünülen evde selobant paketleme işi sayesinde insanlar hayatın zorluklarına karşı mücadele etmekte, biraz nefes almakta rahatlamaktadır.

 Sizler de ailenize birazcık gelir elde ederek zorlanan ödemeleri kolaylaştırmak, katkı sağlamak isterseniz bilhassa evde boş oturan insanların fazla olduğu ailelerin tercih etmesi gereken önemli ek gelir kapılarından biridir. Evde ek iş imkanlarından biri olarak İnsanların merak ettiği evde selobant paketleme işi  oldukça cazip kolay ve kazançlı bir ek iş olarak durmaktadır. Sizin bu işi yapmak istediğiniz zaman internetten araştırma yaparak eve selobant paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekir.

 Sizinle çalışmayı kabul eden firmalar size gerekli olan bütün malzemeleri ürünleri ile birlikte gönderirler. Sizlerin yapması gereken de gönderilen malzemelerin içinden söyle bantları küçük poşetlere paketleme yapmanız, karton kutuların içine koymanız. Her kutuda 20 tane paket olacak şekilde güzelce hesap ederek bilmeniz gerekir. Evde selobant paketleme işi veren firmaların verdiği bu iş sayesinde oldukça iyi bir gelir sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Aylık 2000 liradan aşağıya gelir elde etmeyeceğiniz bu temiz, rahat iş sayesinde hep birlikte ailece bir yemeğe gidebilirsiniz. Çocuğunuzu rahatça giydirebilirsiniz, okul masraflarını ödeyebilirsiniz, evin ihtiyacı olan eşyaları satın alabilirsiniz. Evde selobant paketleme işi insanlara birazcık da olsa rahat bir nefes alma fırsatı sununca insanlar bu işin sürekli yapılmasını isteyecektir. Sitemizin yorum bölümüne iletişim bilgilerini yazmanız halinde evlere selobant işi veren firmalar sizinle iletişime geçecek ve size selobant gönderecektir.

Öğrencilere uygun ek işler

 Evde cetvel seti paketleme işi

Ek iş fırsatlarını değerlendiren insanlar kolay para kazanmanın yolunu öğrenmeye başladı. Bu amaçla evde cetvel seti paketleme işi ilgi gören basit, eğlenceli, zevkli ek gelir kapısıdır. Bu fırsattan yararlanmak için hemen cetvel işine girmenizde fayda var. Evlere ek iş veren firmalar artık fabrikalarda fazla eleman çalıştırmanın düşünmüyorlar. Çünkü vergileri, sosyal güvenlik masrafları, yemek, yol paraları derken fabrikadaki elemanlar çok pahalıya gelmektedir. Bu sebeple aynı işi yarı fiyatından daha aşağıya evde oturan insanlara yaptırma düşüncesi daha ağır basmaktadır. 

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Reklamcılık Bölümü Çalışma Alanları İş İmkanları Kazanç Durumu

Siz de iş yerine gitmeden oturduğunuz yerden evde cetvel seti paketleme işi yapmak isterseniz bu işi veren firmalar ile iletişime geçip cepten paketlemek istediğinizi belirtin. Ancak tecrübeli olanlar referans gösterenler daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu ilk işiniz de daha önceki anlattıklarımız gibi ev ortamında ailece yapılabilecek oldukça kolay ancak geliri iyi olan ek işlerden biri olduğunu söyleyelim.

Bu işi almak için internette iş ilanlarını araştırarak bulabilirsiniz. Oradan doğrudan telefonla iletişim kurabileceğiniz gibi sitemiz aracılığı ile de şansımızı denemenizi isteriz. Çünkü en popüler ek iş fırsatı sunan sitemiz sayesinde binlerce insan iş bulup ailesine rahat nefes alma fırsatları verdi. Sizler de yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarsanız, sizlere haftalık yada aylık olarak nasıl çalışmak isterseniz evde cetvel seti pazarlama işi verilir. Tek başımıza yapabileceğimiz gibi bir kaç kişi ile birlikte ekip çalışması şeklinde de hareket ederseniz daha fazla para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Son zamanların gözde ek işleri arasında yer alan bu işi yaparsanız ayda ortalama 2000 lira civarı gelir elde edebilirsiniz.

Ücretiniz işiniz bittikten sonra teslimat sırasında ödenmektedir. İşinizi zamanında ve düzgün yaparsanız sizlerle aynı firma sürekli çalışmak ister ancak baştan savma iş yaparsanız kimse size tekrar iş vermez. Hatta ücretinizi tam olarak ödemezler. Size firmaların gönderdiği 4000 tane cetvel setini zamanında bitirmeniz için getirilir ve bunu da söz verdiğiniz süre içerisinde yapmanız gerekir. Evde cetvel seti pazarlama işi sayesinde ailenize önemli bir gelir sağlarsınız.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Herbalife Sisteminden Para Kazanmak

Normal maaşınız sizleri yetmiyorsa o zaman evde yapılacak işler araştırarak ek iş yapmak zorundasınız. Bu amaçla evlere iş veren firmalar araştırılmalı kendinize uygun işler bulmalısınız. Biz sizler için evde yapılan işleri araştırdık. Bu ek işler sayesinde birazcık durumunuzu düzeltirsiniz, diye umut ediyoruz.

Evde uzun süre boş kalan insanlar için zamanı değerlendirmeleri açısından özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve işsiz gençlerin yapabileceği ek işler mevcuttur. En popüler kişiler arasında evde davetiye katlama, nikah şekeri paketleme, altın kutusu yapma, şekerleme poşetleme, turşu yapma, evde kağıt torba katlama, evde yemek yaparak satma dikkatleri çekmektedir.

Siz de bunlardan uygun olanları yapmak isterseniz evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek aile ortamında oturduğunuz yerden bu işleri yapabilirsiniz. Kendinize uygun seçtiğiniz ek işleri alabilmeniz için mutlaka kendinizi anlatan iletişim bilgileri olan kısa mesajlar göndermelisiniz. Böylece ek iş veren firmalar sizi tanıyacak. Daha önce benzer işler yaptıysanız referans olarak sunarsanız avantaj sağlayacaksınız.

Evlere ek iş veren firmalar şunlardır:
Kartal triko, penye ve abiye elbiseler üzerine boncuk işi

Hatipoğlu Ticaret İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Bu firmada evde ek iş yapmak isteyen insanlara kutu katlama işi ve mandal paketleme işi göndermektedir.

İşi almak isteyenlere kargo ile evlerine kadar gönderilmekte, ayrıca iş bittikten sonra da karşı ödemeli olarak ürünleri teslim aldıktan sonra ücretinizi ödemektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Pazarlama Bölümü İş İmkanları Kazanç Durumları

Evde oyuncak montajı ve yapıştırma işleri veren firmalar sizlerden oyuncakların parçalarını birleştirmenizi istemektedir

Evlere mandal işi almak isteyenler ek iş verenlerin telefon numarasından ulaşarak gerekli bilgileri alabilir.
Evde yapılacak işler ve evlere iş veren firmalar tanıtmaya çalıştık. Siz de gerekli müracaatları yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?