KOMİK GÜN

KOMİK GÜN

İnsan bazen gezmek dolaşmak ister. Biz de bu düşünce ile ailelerimizle birlikte farklı yerler görmek için çarşıya gitmeye karar verdik. Çok sevinmiştim aslında ama aynı zamanda da çarşıda dolaşmak istemiyordum. Çünkü kalabalıkta karış karış çarşıyı dolaşmak çok hoşuma gitmiyordu. O gün okul çıkışında Melislerle birlikte çarşıya doğru yola çıktık. Yemekçi de yemek yedik .Ben çok […]

İnsan bazen gezmek dolaşmak ister. Biz de bu düşünce ile ailelerimizle birlikte farklı yerler görmek için çarşıya gitmeye karar verdik. Çok sevinmiştim aslında ama aynı zamanda da çarşıda dolaşmak istemiyordum. Çünkü kalabalıkta karış karış çarşıyı dolaşmak çok hoşuma gitmiyordu.

O gün okul çıkışında Melislerle birlikte çarşıya doğru yola çıktık. Yemekçi de yemek yedik .Ben çok açtım ve hemen yemek yemek istiyordum. Yemekler 2 saatte geldi. Çarşıya girdik . Çok ama çok sıkıcıydı. Herkes çarşıyı sever ama ben hariç. Çarşıdan çıkar çıkmaz 50 kuruşluk sudan aldık Melis’le . Çarşıdan çıktığımızda İpeklerin dükkana gittik . İpeklerin dükkana gittiğimizde direk horozlara yöneldim. Çok eğlenceliydi tavuklara taş atmak.

Sizi de bir gün götürüyüm. Melis hemen tavuklara bakmaya yöneldi. Bense tavuklara taş atmaya. Yoldan geçen bir amca tavuklara taş atmayın dedi. Ben amca görmesin diye elimdeki taşı bacak arama sakladım ve hemen oradan uzaklaştık. Geri geldik. Ben toplam tavuklara taş atmada 5 sayı 18 de dışarı rekorunu elde etmiştim.

tavuklara taş atmak

Ardından uzun horozun kanadına atıp bir sayı daha elde etmiştim. Kısa olan horoza taş attım diye horoz benim arkamdan bana uçtu. Melis’le İpek güldüler . Bense korkudan ağacın tepesine çıktım. İçimden İpekle Melis’i korkutarak gülmek istedim ama tam tersi oldu. Onlar benim arkamdan gizlice gelip korkutmuşlardı. Sonra Melisler evlerine gittiler . Biz de en sonunda eve gittik. Çok komik gün geride kalmıştı.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Çocuklar Hakkında Söylenen En Güzel Özlü Sözler

Bir önceki yazımız olan İnsan Olmak başlıklı makalemizde Asil Kişi, Güçlü Kişi ve Hayat Bayram Olsa hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Ali horoz isteseydi seni daha cok kovalardi.Ama sen agaca ciktiin icin seni cok kosturmadi.İşte arakadasini korkutcam derken kendini korkuttun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?