Makaron Çanta İşi Yapmak

Makaron Çanta İşi Yapmak

Kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlardan en önemlisi çantalar diyebiliriz. Son zamanlarda da penye ipten, kağıt ipten çanta imalatı hem arttı hem ilgi görmeye başladı. Makaron çanta işi yapmak sanıldığı kadar zor da değil kolay değil, biraz ilgi, dikkat ve yoğunlaşma söz konusudur. Türkiye’de becerikli kadınlar astarlı, astarsız, baskılı, pleksili ve diğer türlerde makaron çantalar örmektedir. Nasıl yapıldığını […]

Kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlardan en önemlisi çantalar diyebiliriz. Son zamanlarda da penye ipten, kağıt ipten çanta imalatı hem arttı hem ilgi görmeye başladı. Makaron çanta işi yapmak sanıldığı kadar zor da değil kolay değil, biraz ilgi, dikkat ve yoğunlaşma söz konusudur.

Türkiye’de becerikli kadınlar astarlı, astarsız, baskılı, pleksili ve diğer türlerde makaron çantalar örmektedir. Nasıl yapıldığını bilmeyenler ya da zamanı olmayıp da bu yöntemle örülen çantaları beğenenler de ören insanların yaptığı çantalardan satın almadık durumundadır.

Makaron çanta fiyatları da yapılan işin zorluk derecesi ve ortaya çıkan ürünün güzelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Makaron çanta modelleri aynı şekilde zevke, beğeniye fiyata göre şekillenmektedir.

Sitemize gelen ziyaretçilerin birinci önceliği haklı olarak makaron çanta işi yaparak gelir elde etmektir. Satın almak isteyenler ise bir şekilde bu ürünlere ulaşırlar. Evlere makaron çanta işi veren firmalar çalışmak zorunda olan hanımlara ulaşıyor. Sizler elinden bu tür işler gelen hanımlar arasında iseniz işin ayrıntılarını sizlere özetliyoruz.

Yapamayanlar, zorlananlar için de makaron çanta yapımı anlatımı yapan video siteleri takip edilmelidir. Bu şekilde hiç bilmeyenler bile rahatlıkla işi kavrayıp para kazanmaya başlayabilir. Doğal olan ürünler tercih edilmeye başlanınca en çok kağıt ipten makaron çanta yapımına ağırlık verilmeye başlandı. En değerlisi, en pahalısı da haklı olarak penye ipten yapılan makaron çantalar oluyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yurtdışında Eleman Arayan Firmalar

Sizler de evden ek iş yapmak, aileye artı para kazandırmak gibi bir düşünceniz varsa okuyup gelirinizi arttırma yolunu deneyebilirsiniz.

makaron çanta örmek

Makaron çanta yaparak nasıl para kazanılır

Şiş ile ya da tığ ile örülen modeller arasında makaron çanta yapımından para kazanmak isteyenlere de kolaylıklar sağlanmaktadır. İlginç şekillerde ortaya çıkarılan örgü modelleri bayanların ilgi odağı haline geliyor.  Bazıları bu işi hobi amaçlı olarak icra ederken,  bazı hanımlar da kullanmak amacıyla satın almak istiyor.

Bayanların en çok sevdiği çanta modelleri ve nasıl örecekleri konusunda bilgilendirme ve videolu paylaşım yapan web siteleri oldukça fazladır. Eğer yeterli gelire sahip değilseniz, yani geçim standartlarının üstünde bir kazanç edemiyorsanız makaron çanta işi yaparak para kazanma olanaklarına kavuşursunuz. Bu söyledikleriniz günün uzunca bir zaman diliminde hiçbir çaba sarf etmeksizin; günlük televizyon, çay, muhabbet gibi sosyal ihtiyaçlardan ödün vermeden zamanı değerlendirmekten bahsediyoruz.

Yetişkin bir bayan rahatlıkla tığ işi makaron çanta yapılışından para kazanma imkanından faydalanabilir. Pratik bir şekilde sizlere yönlendirme ve bilgilendirme yapan videolar sizin ailenize ek gelir bulmanıza olanak tanıyacaktır.

En çok tutulan modeller penye ipten yapılan çantalar olarak dikkat çekmektedir. Herkesin bu konuda oldukça fazla ilginç model paylaşımları hem sosyal medyada, hem de kadınlara yönelik web sitelerinde anlatılmaktadır.

Makaron çanta

Makaron çanta nasıl yapılır?

Biz de bu konuda uzun uzun bilgi vermek yerine, kısaca hangi malzemeleri kullanmamız gerektiğini ve ürettiğiniz ürünleri kimlere nasıl ulaştıracağız ı özetleyelim. Makaron çanta yaparak para kazanmak isteyenlerin şu malzemeleri temin etmesi gerekir. Temel maddemiz iğne ve İplik olduğunu tahmin edebilirsiniz. Ayrıca değişik boyutlarda halkalar gerekmektedir. Bir  tam,  2 tane yarım halka ile bir çanta yapmak mümkündür. Değişik boyutlarda yün iğneleri sizin işinize yarayacaktır. Çanta tamamlandıktan sonra açıp kapatmak için fermuar gerekiyor. Çantanızın rengine uygun fermuarlar olmasını unutmayın.  Çantanın taşıma kolunu oluşturacak bir zincir olmazsa olmaz. İşlerinizi rahatlıkla yapılabilmesi için güzel kesen bir makas ile kaliteli tığ size işinizin hızlanmasına yardımcı olacaktır. Penye ip tercih edecekseniz ip.  Yine  yedi sekiz milimetre kalınlığında yaklaşık 100 metre uzunluğunda olan ip yumakları satın almalısınız.  Bu malzemeler 1 adet çanta yapımı için geçerlidir. Eğer siz aynı anda birkaç farklı modeli denemek istiyorsanız makaron çanta işi ile gelir elde etme düşünceniz varsa dilediğiniz kadar malzeme temin edebilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Steve Jobs Efsanesi

Çantaları tamamladınız, müşteri lazım. Kime, nerede, nasıl satacaksınız? Bu yapılan çalışmaların özel bir değeri olduğu için yine özel müşterilere hitap etmemiz gerekir.  El ile yapılmış her türlü çalışmanın özel müşterileri mevcuttur.  Onlara bir şekilde yaptığınız harika makrome çantaları göstermelisiniz. Bunu başarmanın yollarından biri kendimize bir web sitesi açmak ya da sosyal medya hesabından kanal açarak müşteri toplamaktır.

Örgü işleri ile uğraşan hanımlar için bu söylediklerimi biraz ütopik girebilir. Haklısınız sanal dünyayı fazla tanımıyorsanız orada müşteri bulmak sizin için çok inandırıcı gelmeyebilir. Tığ ile penye ipten makaron çanta yapılışından para kazanmak tanıdıklarınızı da devreye sokarak gerçekleşebilir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?