Maltepe Üniversitesi Tanıtımı İletişim Bilgileri Telefon Numarası

Maltepe Üniversitesi Tanıtımı İletişim Bilgileri Telefon Numarası

İstanbul’un köklü eğitim kurumları arasında yer alan Maltepe Üniversitesi “Anaokulundan üniversiteye” sloganıyla 1991 yılında çıktığı yolculuğu başarıyla sürdürmektedir. Üniversite 1997 yılında kurulmuştur. 1997-98 yılında ise öğrenci kaydı yaparak eğitim-öğretime başlamıştır. İstanbul Marmara Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren eğitim kurumu özellikle çevre, eğitim, kültür, sağlık, sosyal alanlar ve sanat konusunda kaliteli hizmetler vererek adından söz ettirmektedir. […]

İstanbul’un köklü eğitim kurumları arasında yer alan Maltepe Üniversitesi “Anaokulundan üniversiteye” sloganıyla 1991 yılında çıktığı yolculuğu başarıyla sürdürmektedir. Üniversite 1997 yılında kurulmuştur. 1997-98 yılında ise öğrenci kaydı yaparak eğitim-öğretime başlamıştır. İstanbul Marmara Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren eğitim kurumu özellikle çevre, eğitim, kültür, sağlık, sosyal alanlar ve sanat konusunda kaliteli hizmetler vererek adından söz ettirmektedir.

2002 senesinde Marmara Eğitim Köyü ve Marmara Eğitim Kurumları bir araya getirilerek ormanlık içinde 100 dönümlük açık arazide ve 300 dönümlük kapalı alanda hizmetini devam ettirmektedir.

Maltepe Üniversitesi Uluslararası Hizmetleri

Maltepe Üniversitesi sadece yurt içinde değil uluslararası boyutta da büyümeye gayret etmektedir. 2000’li yıllardan itibaren hayata geçirilen Erasmus Beyannamesi genişletilerek ülkemizdeki üniversiteler içinde attığı önemli adım da haklı gurur yaşamaktadır. Bu bağlamda ortak araştırma ve bilimsel çalışmalar yapmak için dünyanın her kesiminden öğretim üyesi ve öğrenci değişimi yapılmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Akademik Birimleri

Uluslararası mahiyette önemli başarılara imza atan eğitim kurumu 2012 senesinde de lisansüstü mezunlarına diploma eki vermiştir. Eğitim kurumu kaliteli eğitime ağırlık vermektedir. Kalite yönetimi koordinatörlüğü oluşturulmuş, böylece bütün süreçler yakından takip edilerek üniversitenin bütün paydaşlarına destek olunmaktadır.

20 yıldan beri deneyimli ve seçkin akademik, idari personel ile beklentilerin üstünde hizmet yürütmektedir. Seçkin eğitim kurumunda geleceği yürüyüp hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençlerin bütün soru, sorun, araştırılması gereken konularda Maltepe Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilir. Elbette teknolojik iletişim araçları olan telefon, internet, sosyal medya yine bu konuda bilgi almak isteyenlere gerekli desteği sağlayacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yanardağ Nedir, Nasıl Oluşur?

“Düşüncede Özgür, eğitimde çağdaş, bilimde evrensel” sloganı ile ideallerini gerçekleştirmek isteyenlerin seçkin eğitim kurumu olarak yolculuğa devam edilmektedir.

Maltepe Üniversitesi tanıtım videosu

Maltepe Üniversitesi

Eğitim faaliyetleri ile ilgili olarak sizlere gerekli açıklamalarda bulunacağız İstanbul’un Maltepe semtinde yer alan Marmara Eğitim Köyü’nde eğitim faaliyetlerine devam eden Yüksek Öğrenim Kurumu’nun oldukça etkin olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de bu önemli kurumda geleceğe yönelik planlar yapıyorsanız bilgi alabilirsiniz.

Özgür düşünen, çağdaş eğitim anlayışı, evrensel bilim anlayışı ile hizmet veren Maltepe Üniversitesi’nde kendinize uygun fakültelerde, enstitülerde ya da yüksekokullarda eğitim öğretim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özel üniversite sizlere farklı çözümler sunacaktır.

Maltepe Üniversitesi Tel No

Maltepe Üniversitesi telefon numarası ihtiyaçlarınızın karşılanması, merak ettiğiniz soruların cevap bulması amacıyla Çağrı Merkezi 0216 626 10 50 numaralı telefon aranabilir. Ayrıca Maltepe Üniversitesi telefon numarası 444 65 87 numaralı telefon ile sizlere hizmet vermektedir.

Mütevelli heyeti başkanı Hüseyin Şimşek, üyeler Prof. Dr. Şahin Karasar aynı zamanda rektörlük yapmaktadır. Marmara Eğitim Kurumları Genel Müdürü Elif Şimşek, emekli ağır ceza mahkeme başkanı Ali Nevzat Aygün, eğitimci Mehmet Alkan, eğitimci Melike Özhan olarak dikkat çekmektedir.

Akademik birimler, idari birimler, öğrenci işleri, aday öğrencilerin yapması gerekenler ve diğer konularda bilgi almak amacıyla Maltepe Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 65 87

Maltepe Üniversitesi Adresi

Maltepe Üniversitesi Akademik Birimleri

Arandığı takdirde çağrı merkezinde görev yapan çalışanlar sizin sorunlarınızı en kısa sürede çözüm bulunması için çaba sarf edecektir. Üniversitenin akademik birimleri olarak fakülteler tıp, mühendislik ve doğa bilimleri, mimarlık ve tasarım, insan ve toplum bilimleri, iletişim, iktisadi ve idari bilimler, hukuk, güzel sanatlar ve eğitim fakültesi olduğunu hatırlatalım. kariyer planı olanlar için ise diğer üniversitelerin çoğunda olduğu gibi sosyal sağlık ve fen bilimleri enstitüleri yer almaktadır. Ayrıca üniversitede hemşirelik yüksekokulu, meslek yüksekokulu, yabancı diller yüksekokulu bulunmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Mumun Sönmesindeki Gizem

Uzaktan öğretim fırsatı da veren Maltepe Üniversitesi telefon numarası aranarak ya da web sitesi incelenerek ayrıntılı bilgi alınabilir.

Üniversitenin sosyal hesapları da oluşturulmuş. Sosyal medyayı takip eden gençlerin Maltepe Üni sosyal medya hesapları takip edilebilir. Facebook, Twitter ve Instegram aracılığı ile sizlerle iletişim kurmaya çalışılmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Adresi

  • Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe / İSTANBUL
    Kep Adresi; maltepeuniversitesi@hs01.kep.tr
  • maltepe@maltepe.edu.tr
  • T.C. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Feyzullah Cad. No.39 34843 Maltepe / İSTANBUL

Kütüphanesi de sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Maltepe Üniversitesi taban puanları, öğrenim ücretleri, barınma imkanı, burs fırsatları gibi merak ettiğiniz konular için ister web sitesi aracılığıyla isterseniz Maltepe Üniversitesi telefon numarası aracılığı ile gerekli bilgi sahibi olabilirsiniz. Mail, telefon, kep adresi ve sosyal medya hesapları ile ulaşma imkanı mevcut.

Bir önceki yazımız olan Özel Okul, Devlet Okulu Tercihi başlıklı makalemizde Çocuğu hangi okula göndermeliyiz, Okul tercihi nasıl olmalı ve Özel Okul mu Devlet Okulu mu hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?