MİNECRAFT OYUN BİLGİLERİ

MİNECRAFT OYUN BİLGİLERİ

Merhaba arkadaşlar ben Adnan, sizlere minecraft oyununu anlatıcağım. Bu oyun şiddete yönlendirdiği için oynamanızı önermem. Minecraft en popüler oyunudur. Minecraft multiplayer ( çok oyunculu ) ve single player ( tek kişili ) oynanılabilir. En çok oynanan yarışmanın adı Hunger Games’dir ( Açlık Oyunları ) Eğer survival oynuyorsanız yemekleriniz olmalı, akşam olmadan ev yapmalı, kılıç yapmalı […]

Merhaba arkadaşlar ben Adnan, sizlere minecraft oyununu anlatıcağım. Bu oyun şiddete yönlendirdiği için oynamanızı önermem.

Minecraft en popüler oyunudur. Minecraft multiplayer ( çok oyunculu ) ve single player ( tek kişili ) oynanılabilir. En çok oynanan yarışmanın adı Hunger Games’dir ( Açlık Oyunları ) Eğer survival oynuyorsanız yemekleriniz olmalı, akşam olmadan ev yapmalı, kılıç yapmalı eğer yemekleriniz olmassa oyunda ölürsünüz. Eğer creative modunda oynuyorsanız hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü creative modda size canavarlar asla saldırmaz. Ama herobrine saldırır.

Minecraft oyunu figürleri

Neyse şimdi sizlere kılıçlar, zırhlar… Sayamıcağım çok şey var.

Kılıçların en güçlüsü Elmas Kılıçtır çünkü elmas oyunun en güçlü şeyidir.

Kılıçların bütün adları: Elmas Kılıç, Demir Kılıç, Altın Kılıç, Taş Kılıç, Tahta Kılıç.

Şimdi zırhların adlarını söylicem ama en güçlüleri Elmas Set’dir.

Minecraft figürleri

Zırhların tümü: ( Elmas kask, Elmas pantolon, Elmas bot, Elmas zırh ), ( Demir kask, Demir pantolon, Demir bot, Demir zırh ), ( Deri kask, Deri pantolon, Deri bot, Deri ceket ) ve son olarak ( Altın kask, Altın pantolon, Altın bot, Altın zırh.

Tabii ki külçelerini de unutmayalım. ( Demir külçesi, Elmas, Altın külçesi )

Eşyalarını da unutmayalım kazmalar. Elmas kazma, Demir kazma, Altın kazma, Tahta kazma, Taş kazma.

Kürekler: Elmas kürek, Demir kürek, Altın kürek, Tahta Kürek, Taş kürek.

Baltalar: Elmas balta, Demir balta, Altın kürek, Tahta Kürek, Taş kürek.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yorgan-Battaniye Kuru Temizlemesi

Çapalar: Elmas çapa, Demir çapa, Altın çapa, Tahta çapa, Taş çapa.

Minecraft oyunu yerine kişisel gelişime destek veren eğitici oyunlara yönelin arkadaşlar.  Asla oynamayın, çok saçma zaten.

Bir önceki yazımız olan TARİH BİLGİ YARIŞMASI başlıklı makalemizde Tarih bilgisi ve Tarih soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?