Necmettin Erbakan Üniversitesinde Eğitim

Necmettin Erbakan Üniversitesinde Eğitim

Türk siyasetinin bir döneme damga vuran isimlerinden biri olan ve Konyalılarla adının özdeşleştiği kişi adına açılan Necmettin Erbakan Üniversitesi 2010 yılında kuruldu. Hızlı bir gelişme göstermiş ve adından söz ettirmiştir. Bu önemli şahsiyet adına açılan Konya’daki Yüksek Öğrenim Kurumu hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak için bu yazıyı kaleme aldık. Üniversite hızlı bir gelişme göstererek olağanüstü bir performans göstermektedir. Bugün dört binden fazla önlisans, 20.000 civarında lisans, 6500 civarında lisansüstü öğrenci ile dev bir eğitim kurumu hüviyetine girmiştir. 1500 civarında akademisyen ve 1200 civarında idari personelin himayesinde eğitim-öğretim faaliyetinden faydalanılmaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Bölümleri

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde eğitim fakültesi, diş hekimliği, mühendislik ve doğa bilimleri, fen, güzel sanatlar, havacılık ve uzay bilimleri, hukuk, ilahiyat, tıp, sağlık bilimleri, sosyal ve beşeri bilimler başta olmak üzere turizm fakültesi de gençleri geleceğe hazırlamaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğrencileri

Eğitim kurumu çevreye ve insana faydalı olmak amacıyla bilginin üretiminde evrensel ve etik değerlerin yerelden başlayarak uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak farklı etkinlik ve projelerle hizmet ve sanayinin sektörler arasında güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Eleştirel düşüncenin hakim olduğu yenilikçi ve üretken bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi iletişim bilgileri

  • Adres; Nişantaşı Mahallesi Doktor Hulusi Baybal Caddesi Numara 12 Selçuklu-Konya
  • Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi telefon numarası 332 280 80 80 olarak alınabilir.
  • Gerek akademik birimler hakkında, gerek üniversitenin diğer idari birimleri, öğrenci işleri ya da insan kaynakları hususunda bilgi almak, görüşmek ve gerekli iletişimi kurmak amacıyla çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Öğrencilerin farklı iletişim kanallarını ve kullanabileceğini söyleyebiliriz. Kütüphane otomasyonu, akademik takvim, yönetmelikler, öğrenci toplulukları, kütüphane, kampüste yaşam gibi her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla aramanız gereken telefon numarası 0332 280 80 numaralı Necmettin Erbakan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasıdır.


Necmettin Erbakan Üniversitesi Hakkında

Kampüste yaşam nasıldır

Öğrenci işleri ile ilgili problemlerinizin çözümü, üniversitenin etkinlikleri, sanatsal ve kültürel faaliyetler, spor araştırma merkezleri, Devlet Konservatuvarı, yüksekokullar, enstitü, bölümler, fakülteler ve üniversitenin her türlü çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Erbakan Üniversitesi telefon numarası aranabilir. Ayrıca üniversitenin sosyal medya hesapları da takip edilerek aktif olarak güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Facebook, Twitter, Google ve YouTube kanallarını kullanarak üniversitenin etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasıdır kampüste yaşam nasıldır öğrenci işleri ile ilgili problemlerinizi çözümü üniversitenin etkinlikleri sanatsal ve kültürel faaliyetler Spor Araştırma merkezleri kütüphane Devlet Konservatuvarı yüksekokullar enstitü bölümler fakülteler ve üniversitenin her türlü çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Erbakan Üniversitesi telefon numarası alınabilir Ayrıca üniversitenin sosyal medya hesapları da takip edilerek aktif olarak güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz Bu amaçla Facebook Twitter Google Plus ve YouTube kanallarını kullanarak üniversitenin etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Namık Kemal Üniversitesi Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde Namık Kemal Üniversitesi Bölümleri, Namık Kemal Üniversitesi iletişim bilgileri ve Namık Kemal Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

FACEBOOK SAYFAMIZ