Nöbetçi Çilingirler Hizmetinizde!

Nöbetçi Çilingirler Hizmetinizde!

İnsanlık hali gündelik işlerin peşinde koşarken, dalgınlıkla anahtarlar içeride kalınca kapıyı açmak tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Ama nöbetçi çilingirler ile sorun olmaktan çıkıyor. Öncesinde uğraş, didin… ince plastik malzemelerle kapı deliğini açmaya çalışmak, sonuçta başarıya ulaşma ihtimali çok düşük. İnce uçlu malzemeler, tel veya benzer aparatlarla kapıyı açabilmek için olanca güçle cebelleşmek. Sonuç hüsran ise […]

İnsanlık hali gündelik işlerin peşinde koşarken, dalgınlıkla anahtarlar içeride kalınca kapıyı açmak tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Ama nöbetçi çilingirler ile sorun olmaktan çıkıyor. Öncesinde uğraş, didin… ince plastik malzemelerle kapı deliğini açmaya çalışmak, sonuçta başarıya ulaşma ihtimali çok düşük. İnce uçlu malzemeler, tel veya benzer aparatlarla kapıyı açabilmek için olanca güçle cebelleşmek. Sonuç hüsran ise yani kilitli kapılar açılmıyorsa fazla da kendinizi kasmaya, üzmeye gerek yok.

Türkiye’de çilingirler açılı olmayan kapalı kapıları açmak için hazır kıta bekliyorlar.Günlerden pazar ya da mesai saati dışında bir zaman dilinde diliminde kapalı kaldıysanız evhamlı olmanıza da gerek yok. Çünkü acil çilingir hizmeti sayesinde mutlaka kapınızı atacak birilerine ulaşabilirsiniz. Telefonlar bu iş için en ideal iletişim aracı. Yaşadığınız il ilçe yerleşim biriminden size en yakın hizmet alabileceğiniz çilingirin telefon numarasını veya adresini görmeniz ve aramanız mümkün.


Arıza yapan kapı, kasa, çekmece, dolap, araç kapısı ve diğer kilitli sistemler… Aklınıza gelen her türlü kilitlerin açılması için 24 saat hazır kıta bekleyen nöbetçi çilingirler sizleri zor durumlardan kurtarıyor.

Dükkan, araba, depo, yazlık ya da eve geldiniz, anahtarı kaybetmişsiniz ve kapıda kaldınız. Hiç üzülmeyin. Yapmanız gereken tek şey, hemen nöbetçi çilingir arayarak sizin için en uygun çözümü bulması ve sizi dışarıda kalmaktan kurtarmasıdır. 24 saat görev başında vatandaşların hizmetinde olan nöbetçi çilingir arabanızın açılmayan kapısını açmak için, para kasanızın şifresini unuttuysanız sizin paralarımızla buluşmanızı sağlamak için iş başındadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Turizme Destek Turist Sayısını Artırıyor

Çok önemli bir işiniz çıktı, otomobilinize bineceksiniz ve bir an önce iş yerinize gidip işi gerçekleştireceksiniz ya da hastaneye gitmek için, tatile çıkmak için arabanızın kapısı açılmıyorsa veya kumandası bozulduysa, canımızı çıkmanıza hiç gerek yok. Günün hangi saatinde olursanız olun, nöbetçi çilingiri arayarak sorunuza anında çözüm bulunsun. Özellikle İstanbul’da yoğun trafik içerisinde insanların sürekli kafalarının meşgul olduğu bir şehirde çilingirler önemli bir görev üstlenmektedir. Nöbetçi en yakın çilingir olarak sizlere her daim en hızlı ve en pratik çözümler üreterek sorularınıza anında çözüm buluyorlar. Hiç dert etmeyin, kendinizi üzmeyin, sadece birkaç dakikada sorunlarınızın çözümü görünce boş yere kendinizi üzdüğünüze, yakınlarınızın kalbini kırdığınıza pişman olacaksınız.

Türkiye geneli çilingir hizmetleri en çok da İstanbul’da ilgi görüyor. Hünerli eller çilingir hizmeti yaparak sizlerin bütün bozulan araba kapılarını, ev anahtarlarını, dolap kapılarını, bahçe kapılarını, villa, yat, kat… her türlü kapalı devreleri ve aklınıza gelebilecek kilit sistemlerini rahatlıkla çözebiliyor. Zor anların değerli insanları çözüm yolları bularak anahtarlarınızın kopyasını çıkartır, anahtarlarınızda oluşan paslanmayı yok eder, gerekirse yeni kilit montajı yaparak sizlerin illa ki sorunlarınızı çözerek bir şekilde yardımcı olur.

Çilingir telefonları

Çilingirlerin işi kapıları açmak, insanları sıkıntılarından kurtarmaktır. Bunun için de mesai  saati kavramı yoktur. Eğer şifreli kilitler kullanıyorsanız ve şifrelerini unuttuysanız bunun için de canınızı sıkmanıza ve kendinizi üzülmenize hiç ama hiç gerek yok! Onlar sizin bütün şifrelerinizi çözeriz. Gerekirse yeni şifreleri size oluşturarak veririz. Çünkü onlar acil çilingir olarak bu işi zevkle yapıyorlar, para kazanıyorlar. Her türlü kapalı sistemleri ya da bozulan kilitleri tamir etmek  ve açmak, aktif hale getirmek için adeta bizlerin hata yapmasını bekliyorlar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Okul Öncesi Eğitim Almanın Önemi

Çilingirler kapalı sistemleri açmak için çok farklı yöntemler kullanırlar. Bunun için çip dedektörü başta olmak üzere, işlenmemiş ham anahtarlar, anahtar yapma makineleri, zımpara taşı, çark, kasa anahtar makinası, segman pensesi, pim tutma aparatı, maymuncuk takımı, çelikten törpü, fırçalı taş motoru, tesviyeci eğeleri, şoklama kablosu, kargaburun, matkap, el feneri, kulaklık, pas sökücü, şarjlı akülü matkaplar, pafta ve kılavuz takımları, kumpas ayarlı pense, tornavida… Aklınıza gelmedik farklı takım ve aletlerle açamayacakları, aktif hale getiremeyecekleri kapalı devre sistemler yoktur. Onalar insanların canını sıkan, moralini bozan kapalı kalan kapıları açar, insanların canını sıkan noktaları ortadan kaldırmak için nöbette bekliyorlar. Nöbetçi en yakın çilingirler sizlere bir telefon kadar yakındır. Aradığınız zaman sizlere her türlü kapı sistemlerinin yüksek kapasiteli özel teknik çözümler sunarak bize hizmet ederler. Profesyonel çilingirler adeta açık kapılarımız olurlar. Her türlü acil çilingir hizmetinde onları rahatça arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Goji Berry (Kurt Üzümü) Yetiştirip Para Kazanmak başlıklı makalemizde Goji Berry faydaları, Goji berry yetiştiriciliği hakkında ve meyve bahçeciliği destek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Acil durumlarda çilingir ihtiyacı olduğu zaman size en yakın çilingirleri çağırabilirsiniz. Eğer telefon numarasını bilmiyorsanız internetin gücünden faydalanmak zorundasınız. Arama motorlarına en yakın çilingir yazarsanız listelenecektir.

Hafta sonu mesai saatleri dışı gece yarısı gibi zaman dilimlerinde nöbetçi çilingir aramak zorunda kalırsanız haliyle normal tarifeden değil, biraz farklı bir fiyat uygulaması yapılacaktır.

Çilingir çağırmadan kapıyı kendi yöntemlerimizle açmak istiyorsanız kapının durumuna göre tel tornavida kart ince plastik malzemelerle kapının dilini düşürmeye çalışmalısınız olmuyorsa acil çilingir çağırmalısınız.

Acil çilingir bulmak için en pratik yöntem kapınız kapalı kalmadan önce size yakın çilingirin yerini ve telefon numarasını öğrenmektir. Eğer bunlar ihmal edildiği ise internetten nerede ne bulabileceğinizi gösteren uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Çilingir ihtiyacı olduğu zaman nöbetçi eczane gibi bir sistem henüz uygulanmıyor. Bunun yerine internetten yapacağınız araştırmada arama motoru sizin bulunduğunuz noktaya en yakın olanları gösterecektir. Orada 24 saat hizmet veren nöbetçi çilingir hizmetlerinden birini çağırabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?