Önemli ve Değerli Veciz Sözler  

Önemli ve Değerli Veciz Sözler  

Çok değerli site ziyaretçilerimiz, dünyaca ünlü düşünür, bilim adamı, dini önder ve diğer söz sahibi önemli kişilerin sözlerinden derlenmiş veciz sözler demetini sizlere takdim ediyoruz. Umarız ki en iyi şekilde istifade eder ve beğenirsiniz.

Siz de kendinize ait olabilir veya başka güzel bir özdeyiş eklemek isterseniz yorum bölümüne ekleyin gerekirse bir onları caps şeklinde yeniden düzenleyelim. Bu değerli veciz sözleri o kadar çok farklı kaynak arasından seçtik ki içlerinden en çok anlam yüklü ve insana değer verenlerin arasından özenle seçtik.

Ünlü insanların söylediği güzel  sözler arasında en çok beğendiğinizi bize yazın ve ayrıca facebook, twiteer vb sosyal ağlarda paylaşıp daha çok insanın faydalanmasını sağlayın ki birilerine olumlu yönde gelişme fırsatı verin.

Elbette bunlardan başka da çok değerli güzel veciz sözler var ama bizim beğenip ekleyebildiklerimiz şimdilik bunlar. Burada mutlaka olmasını istediğiniz güzel yazıların neler olduğunu bize hatırlatabilirsiniz.

Eklediğimiz Önemli ve Değerli Veciz Sözler  içinde en çok paylaşılmasını istediğiniz ünlü veciz sözü bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir önceki yazımız olan Anıtkabir Ne Zaman ve Nasıl Yapıldı başlıklı makalemizde Anıtkabir için ne kadar harcandı, Anıtkabir tasviri ve Anıtkabir'deki kuleler hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Mermer Ocakları Flamingoları Gölden Kaçırıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

FACEBOOK SAYFAMIZ