Örgü Anahtarlık İşi Yapmak

Örgü Anahtarlık İşi Yapmak

Bu devirde emek heba olmaz, yapılan her çalışmanın bir karşılığı var. Bu karşılık sizin de tahmin edeceğiniz üzere paradır.  Uzun soluklu çalışmalar sonrasında ortaya çıkarılan ürünlerin müşterilerle buluşturulması icap eder. Bugün örgü anahtarlık işi sayesinde kazanç sağlamanın inceliklerini öğreneceğiz. Çekim merkezinize girebilir. Hobi tutkunu olan özellikle genç kızlar ve ev hanımları kalp şeklinde, kuş şeklinde […]

Bu devirde emek heba olmaz, yapılan her çalışmanın bir karşılığı var. Bu karşılık sizin de tahmin edeceğiniz üzere paradır.  Uzun soluklu çalışmalar sonrasında ortaya çıkarılan ürünlerin müşterilerle buluşturulması icap eder. Bugün örgü anahtarlık işi sayesinde kazanç sağlamanın inceliklerini öğreneceğiz. Çekim merkezinize girebilir.

Hobi tutkunu olan özellikle genç kızlar ve ev hanımları kalp şeklinde, kuş şeklinde veya araba minyatürleri gibi figürler oluşturarak üç boyutlu anahtarlık yapımından gelir elde edebilirler. Tığ ile örgü anahtarlık yapmak için sadece bir eğlence aracı diyebiliriz. Bilmeyenlere de hayran hayran bakıp satın almaktan başka bir iş düşmüyor. Hangi tarafta yer alıyorsanız ona göre pozisyonunuzu belirleyiniz. Bizim buradaki görevimiz ek gelir niyetinde olanlara rehberlik etmek olduğuna göre, ilk hedefimizden başlayalım.

Muhteşem anahtarlıklar ortaya çıkarabileceğini düşünmeyenler yenilgiyi peşinen kabul etmiş sayılır.  Oysa eli tığ tutabilen bütün bayanlar potansiyel ek kazanç kesiminde yer almaktadır. Kendinize böyle bir görev veremiyorsanız o zaman kiraz desenli, yıldız modelli veya kelebek şeklinde, uğur böceği şeklinde anahtarlık örmeyi başaramazsını.  İnatçı ruh sahibi insanlar ellerinden gelenin en iyisini yaparak örgü anahtarlık işi yaparak para kazanmaya başlayabilir.

Neler gerekir kısaca izah etmek durumunda kalınca bunu size bırakmak istiyoruz. Zevkinize uygun şekillerde boncuklar,  ipler… anahtarlık için küçük bir zincir yeterlidir. Küçük  bir halka olması da anahtarların örümünde gerekli olduğunu unutmayalım.

Örgü Anahtarlık İşi

Örgü anahtarlık işi ile para kazanmak isteyenlerin model alternatifleri hayalleriniz ile sınırlıdır. Örneğin ayıcık şeklinde örgü anahtarlık yapılabilir veya kuş şeklinde, sepet şeklinde, çilek, kaplumbağa, kiraz desenlerinde ortaya çıkaracağınız çalışmaların farklı müşterileri olacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Mobilya ve Dekorasyon Bölümü Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Erkekler için de örgü anahtarlık işi tasarlayabilirsiniz. Erkekler nelerden hoşlanır, göz önünde bulundurmak iyi bir başlangıç olabilir. Büyük futbol kulüplerinin formalarını anahtarlık modeli olarak tasarlayabilirsiniz. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe armaları veya minik formaları şeklinde anahtarlık tasarladığınızda müşteri potansiyeliniz inanılmaz boyutlara ulaşacaktır.

Yaptığınız veya yapacağınız ilginç örgü anahtarlık modellerini kimlere, hangi ortamda nasıl satış gerçekleştireceksiniz? Bunun birkaç alternatifi var. Yakınlarında hediyelik eşya satan dükkanlarla görüşmeler yaparak anlaşma sağlayabileceğiniz gibi e-ticaret sitelerinde ürünlerinizi satabilecek insanlarla da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bir  başka yol da internette sanal ortamlarda açacağınız kendi hesaplarınız aracılığı ile müşteri potansiyeli oluşturabilirsiniz.

Uzak Doğu’da yaygın bir şekilde benzer çalışmalar yoğun ilgiyle takip ediliyor. Amigurumi sanatı olarak adlandırılan bu çalışmalar büyük takdir topluyor. Sizler de bizim geleneksel tığ işi anahtarlık yapımı ile amigurumi işi çalışmaları harmanlayarak yeni bir alan oluşturabilirsiniz. Değişik tasarımlar her zaman ilgi toplar ve müşteri bulur. Önceden yapılmış çalışmaları fazla taklit etmeyin.

Son olarak sitemiz vasıtası ile de yeni müşterilere ulaşmak mümkün olabilir. Hatta ve hatta çalışmadan sizlere örgü anahtarlık işi yaptırmak için görüşmek isteyen kişiler bile çıkabilir.  O  zaman gerekli girişimleri yakalayabilmek adına siz de buradan üzerinize düşen görevi yapmak için ilk adımı atmaya ne dersiniz…

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?