Örgü Çanta ile Para Kazanmak Çok Moda

Örgü Çanta ile Para Kazanmak Çok Moda

Değişken moda kavramı bu sefer de çantalara sirayet etti. Geri dönüşüm olarak da algılanan yeni aksesuar anlayışına çantalar da katıldı. Çevreye zarar veren plastik torbalardan şeritler keserek tığ ile örgü güzel çantalar elde etmek mümkündür. Sadece plastik torbalardan değil aklınıza gelecek her türlü malzeme ile çanta örerek para kazanmak yapılamayacak bir iş değildir. Burada amaç […]

Değişken moda kavramı bu sefer de çantalara sirayet etti. Geri dönüşüm olarak da algılanan yeni aksesuar anlayışına çantalar da katıldı. Çevreye zarar veren plastik torbalardan şeritler keserek tığ ile örgü güzel çantalar elde etmek mümkündür. Sadece plastik torbalardan değil aklınıza gelecek her türlü malzeme ile çanta örerek para kazanmak yapılamayacak bir iş değildir. Burada amaç hem geri dönüşümün bilincini harekete geçirmek,  hem de ilginç malzemelerden şık bir çanta meydana getirmektir.

Ünlü poşet markalarından olan biri geri dönüşüm konusunda bilinç uyandırmak amacıyla hayatı kolaylaştır adını verdiği ve web sitesi aracılığıyla yetenekli insanların ödülü kazanmasına olanak tanımaktadır. Sizler de tığ çanta örerek para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Örgü portföy çanta yapabilirsiniz veya motifli yazlık çantalar örebilirsiniz.

Küçük çanta modelleri son yıllarda çok fazla ilgi görmektedir. Ayrıca penye ipten örgü çantalar da yapmak mümkündür. Bütün bunların nasıl yapılabileceğini ayrıntılı bir şekilde anlatalım. 

Portföy çanta yapımı ile para kazanmak istiyorsanız gerekli olanlar 4 milimetre kalınlığında tığ ve polyester makrome ip. Başka  bir şeye ihtiyacınız yok.  Bunu yapmak için zincirler oluşturmaya başlayabilirsiniz. İğne ile zincir oluşturduktan sonra köşeler için tekli sık iğne ile dolgular yapılması gerekir. Köşelerde çift batır işinizi kolaylaştıracaktır.  Ayrıca başlangıç için ve bitiş için 4 sık iğne yapmanız gerekiyor.

Çantanın  tabanını oluşturduktan sonra dönerek etrafını da işleyip güzel bir model çanta çıkarmalısınız. Yaptığınız çalışmaları çantadan anlayanların özellikle geri dönüşüm konusunda duyarlı olanların beğenmemesi mümkün değildir. Çantanızda farklı şekillerde saplar yani tutmalar yapmayı da ihmal etmeyin. Çünkü hanımların en çok önem verdiği konulardan birisi de çantaların estetik saplardır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Kimdir Ne İş Yapar

Örgü çanta yapımı ile para kazanmak isteyenlerin penye ipler de tercih etmesi gerekebilir. Eğer ip kalın olursa işinizin çabuk sona ereceğini bilmelisiniz. Bu sebeple estetiği de göz önüne alarak yapacağınız çalışmanın hızını test edebilirsiniz.

Kullanışlı  ve kolay bir çanta ölmek isteyenlere söyle küçük bir öneride bulunabiliriz. Örgü çanta yapımı için gerekli malzemeler şunlardır; bir tane çanta tokası, 5 numara tığ, bir tane mavi penye ip, 4 tane turkuaz mavisi penye ip.

Evde örgü çanta işi

Örgü çanta işi yapmak için acele etmenize gerek yok. Elinizdeki malzemeleri güzel bir şekilde değerlendirip işinizi neticeler elde edebilirsiniz. Yaptığınız örgü çanta modellerini öncelikle çalıştığınız oturduğunuz birlikte yaşadığımız insanlara gösterebilirsiniz. Sizin gerçekten nasıl bir emek harcadığınızı bilenler yaptığınız çantaların değerinde size teklif vererek satın almak isteyecektir.

Örgü portföy çanta yaparak ya da plastik malzemelerden örgü el çantası yaparak değişik modellerde tasarımlar oluşturmanız mümkündür. Bunları piyasada müşteri ile buluşturmak çok zor olmasa gerek. Her zaman yapılan emek heba olmaz ancak pazarlama stratejilerini bilmek şartıyla!

Örgü çanta yapımı ek kazanç yanı sıra kaliteli zaman geçirmek isteyenlere muazzam alternatif olarak destek oluyor. İşi alıp hemen başlamak diye bir durum da söz konusu değil. Çalışma zaman aralığı da size kalmış. Canın ne zaman isterse o vakit başla ve istediğin zaman da bitir sat.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?