Örgü Kupa-Bardak Kılıfı İşi Yapmak

Örgü Kupa-Bardak Kılıfı İşi Yapmak

Herkes olmasa bile hanımların çoğu mutfaklarının derli toplu olmasına özen gösterir. En çok kullandığımız bardakların bile göze hitap etmesi için farklı aksesuarlar mevcuttur. Kendileri  yapmazlarsa kupa kılıfı işi ile ilgilenen insanların hazırladığı çalışmaları satın alıp, bardakları, kupaları bir kılıf içinde korunaklı hale getirirler. Gerçekten de estetik bir görünüm sahibi olan bardaklar ya da kupalar insanın […]

Herkes olmasa bile hanımların çoğu mutfaklarının derli toplu olmasına özen gösterir. En çok kullandığımız bardakların bile göze hitap etmesi için farklı aksesuarlar mevcuttur. Kendileri  yapmazlarsa kupa kılıfı işi ile ilgilenen insanların hazırladığı çalışmaları satın alıp, bardakları, kupaları bir kılıf içinde korunaklı hale getirirler. Gerçekten de estetik bir görünüm sahibi olan bardaklar ya da kupalar insanın hiçbir şey içmeyeceği zaman diliminde bile kendilerine yapılan özen neticesinde sizi bir şeyler içmeye ikna ederler.

Çay kahve tutkunları olan hanımlar kupaların kılıflı bir şekilde görülmesinden büyük haz alırlar, zevk duyarlar. Kendiniz kupa kılıfı işi ile ilgilenmiyorsanız bu işi yapan, paraya ihtiyacı olan insanların çalışmalarını satın alarak iki anlamda faydalı olabilirsiniz. Birincisi ihtiyaç sahibi olan kadınların elde uzun emekler sonucunda elde ettiği çiçekli ya da farklı desenlerde oluşturdukları kılıflarından satın alarak onların ailelerinin mutluluklarının artmasına vasıta olabilirsiniz. İkincisi de kendinizde bulamadığınız zamanın başkaları tarafından değerlendirildiğini öğrenince mutluluğunuz artabilir.

Ailesinin geliri yeterli seviyede olmayan orta gelir grubundaki insanlar değişik yöntemler ile ocağın tütmesini sağlamaktadır. Ülkemizin gelir adaletsizliğiden etkilenen bu dar gelirli insanların her türlü gelir getiren ek işleri değerlendirdiğini bilmeyenler varsa farkındalık oluşturmak istediğinizi de hatırlatalım.

Tığ İşi Örgü Kupalar

Kısacası  şunu söylemek istiyoruz; mutfaklarınızda desen desen, renk renk kupa kılıfları ile düzenlenmiş bardaklarını görmek mümkündür. Peki bu çiçekli kupa kılıfları kimler tarafından yapılmaktadır? Nasıl ortaya çıkarılmaktadır? İhtiyaç hasıl olunca insanoğlu bazen kupa kılıfı örmek, bazen de diğer ek gelir fırsatı veren işleri değerlendirmek zorunda kalabilir. Örneğin banyo seti paketleme işi ile para kazananlar olduğu gibi kokulu taş yaparak da zor durumda olan ailenin ihtiyaçlarını çözümü sağlanmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Sanal Kart Nedir Ne İşe Yarar

Durumu iyi olan ek gelir istemeyen insanlar tabii ki böyle işlerle zaman geçirmek istemez. Bunun yerine evde kupa kılıfı işi yapan kesimin çalışmalarından satın alarak hem onlara katkı sağlar, hem de kendi mutfağının güzelleşmesine ortam hazırlar. Duyarlı vatandaşlar bu bilinçle hareket ettiği zaman hem emek veren,  ter akıtan insanların çalışmalarına destek olur; hem de misafirlerinin büyüleyici bir mutfak sahibi de olur.

Evde bütün ek gelir opsiyonlarını açık olan hanımlar şimdi sıra sizde! Örgü bardak kılıfı modelleri yapmak istiyorsanız zemin yoklamaya çalışın. Yani size sipariş verecek olanlara kendinizi anlatın veya diğer benzer çalışmaları da yazarak hem sizin hem de size sipariş verecek kişilerin karşılıklı mutluluklarının artmasına zemin hazırlayın. Evde örgü kupa bardağı işi hem kazandıracak hem de tasarım yönünüzü ortaya çıkaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Eczacı Kimdir Ne İş Yapar Kazancı başlıklı makalemizde ECZACILIK İÇİN ALINMASI GEREKEN EĞİTİM, ECZACININ TANIMI VE GÖREVİ ve Eczacının çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?