Parça Başı Ek İş Yapmak

Parça Başı Ek İş Yapmak

Küresel virüs ya da salgın sebebiyle işini kaybedenlerin haddi hesabı yok. Hemen hemen her evde 1 işsiz ortaya çıktı. İnsanlar günlük ihtiyaçlarını gidermek için mecburen bir şeyler yapması gerekiyor. Bu durumda da geçici çözüm olarak evde ek iş seçenekleri düşünülebiliyor. Evde parça başı iş yapmak isteyenler de çaresiz bu alternatifleri araştırmaya koyuluyor. Geçmiş dönemde sadece […]

Küresel virüs ya da salgın sebebiyle işini kaybedenlerin haddi hesabı yok. Hemen hemen her evde 1 işsiz ortaya çıktı. İnsanlar günlük ihtiyaçlarını gidermek için mecburen bir şeyler yapması gerekiyor. Bu durumda da geçici çözüm olarak evde ek iş seçenekleri düşünülebiliyor. Evde parça başı iş yapmak isteyenler de çaresiz bu alternatifleri araştırmaya koyuluyor.

Geçmiş dönemde sadece kadınlar evine destek olmak amacıyla fason ek iş ya da gündelik yapılabilecek çalışmalara yöneliyordu. Geldiğimiz noktada ise ipin ucu kaçtı, kim ne bulursa onu kapıyor ve durumu stabil hale getirmeye çalışıyor.

Evde yapılacak işler neler, derseniz birçok alternatif mevcuttur. Sağlık sektörü başta olmak üzere gıda, hizmet, bakıcılık, hediyelik eşya, yeme-içme, güzellik, montaj, paketleme, kutu yapma, ürün ayıklama, defoları bulma gibi seçenekler ilgi görüyor.

Evde parça başı ek iş yapmak isteyenler arasına girmek ve siz de bu furyada üzerinize düşeni yapmak istiyorsanız aceleci olmalısınız. Çünkü sayı oldukça kabarık. Eve ek iş veren kişiler, işverenler, organizasyon firmaları çok seçici davranıyor. Yani devamlılık, sözde durma, temiz iş çıkarma kriterleri başta olmak üzere; ekip çalışması, uygun fiyat gibi kriterleri de dikkate alıyorlar.

Eve parça başı ek iş veren firmalar kişiler ile diyalog kurmak, fırsattan yararlanmak isteyenler yazı sonunda bununla iletişim kanalından, yani yorum kısmından parça başı ek iş, fason iş, gündelik iş seçeneklerine yönelebilir. İş isteğinde bulunanlar yukarıda saydığımız kriterleri harfiyen yerine getirebilecek olduklarını beyan etmeliler. Belki size kani olup iş verecek kişiler bulunacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Ahşap Fotoğraflık Montajı

Türkiye işsizlik rakamları açıklanıyor. Açıklanan rakamlar çok iç açıcı gözükmüyor. Sebebi de sürekli olarak yeni işsizler ortaya çıkmasıdır. Buna çözüm olması amacıyla evde parça başı ek iş yapmak isteyenlere çalışma fırsatları sunuluyor. Biliyoruz ki en doğrusu sabit düzenli olarak yapılabilecek bir iş sahibi olmak gerekiyor. Ancak istediği işi bulamayan ya da yeteri kadar maaş alamayan insanlar sevdikleri mevkilerde ya da beğenmedikleri çalışmayı yapmak durumunda kalıyorlar.

Ayrıca evde boş zamanı olan öğrenci emekli ev hanımı gibi kesirler de evde parça başı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için önemli bir potansiyel teşkil ediyor. İş veren firmalar da bu durumun farkına vardı. Ucuz işçi olarak tabir edilen evdeki potansiyeli değerlendirmek istiyor.  Bu sebeple evlere sayı ile tane ile yapılacak işler gönderiliyor. Bunun karşılığında da belli rakamlar ödeniyor.

Parça Başı Ek İş

Sizlerde ister işsizler ordusunun bir neferi olun isterseniz ek gelire ihtiyacı olan öğrenci, ev hanımı, emekli veya işsiz insanlar grubunda bulunan hiç fark etmiyor. Parça başı ek iş veren firmaların sunduğu imtiyazların kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza gelebilecek her türlü montaj işleri, paketleme işleri, kutulama işleri sizlere gönderilir. Fason iş olarak adlandırabileceğimiz parça başı ek işler akmasa da damlıyor hesabı sizlere bir nebze olsun rahatlama fırsatı sunuyor. Üstelik bunun için de sabah erkenden kalkıp yol almanıza, işe gitmemize, yol parası ödemeniz, yemek parası ödemenize gerek kalmıyor. Sadece boşlukları değerlendirerek zamanımızın kazanca dönüşmesine fırsat veriyorsunuz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  A'dan Z'ye Mekatronik Mühendisliği

Ben de evde parça başı ek iş yapmak istiyorum. Nereden bulacağı,  nasıl alacağım diye düşünmeye başladınız. Bu oldukça güzel bir düşünce. Çünkü çalışmak ayıp değil. Para kazanmak herkesin en doğal hakkıdır.  Zaten hiç kimse yeterli seviyede maaş olsaydı ek iş ek gelir aramaz.

Dar gelirli vatandaşlar kendilerine tutuşturulan 3-5 kuruşa tenezzül etmek zorunda kalmazdı. Bunun sonucunda da maaş yetersiz gelince evde hanımına çocuğuna ya da emeklilere ek gelir fırsatı sunan fason ek işler aramak derdinde kalmazdı.

Bu durum paraya ihtiyacı olan insanların ayıbı değildir. Ülkesini ideal  şekilde yönetmek zorunda olan, insanlara yeteri kadar maaş fırsatı sunamayan yöneticilerin, ekonomistlerin ya da işverenlerin ayıbıdır. Kısaca sizler evde parça başı ek iş almak istiyorsanız bu yazının altına çalışmak istediğinizi belirten yazılar yazın. Eve parçabaşı ek iş veren firmalar sizlerin alt taraftaki forma bırakacağınız mail adresinize iş teklifleri sunulabilir. Siz de uygun olanları beğendiklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Acil uzun süreliğine ek işe ihtiyacım var Oğlumun eğitim giderleri için lütfen çok acil

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?