Plaj Şemsiyeleri ile Serin Yaz Tatili

Plaj Şemsiyeleri ile Serin Yaz Tatili

Yazın kavurucu sıcağından korunmak için en ideal çözümlerden biri plaj şemsiyesidir. Plajların olmazsa olmazı hünerli gölgelikler güneşe karşı sizleri koruyarak rahat bir tatil geçirmenize yardımcı olmaktadır. Deniz kenarlarında, havuz kenarlarında boy boy, renk renk, desen desen olabildiğince farklı modellerle sizleri karşılayan plaj şemsiye modelleri tatilin huzurlu bir şekilde geçmesine yardımcı olmaktadır.

Son zamanlarda plaj şemsiyesi sektörü o kadar gelişti ki insanın içinden sürekli tatil yapması gölgede uzanıp yatması el indirsin soğuk bir içecekle tatilin keyfini çıkarması geliyor. Tatil şemsiyesi sektörü her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde sürekli kendini güncelleyerek yeni yeni modeller geliştirmektedir.

 Şemsiye deyince aklınıza hemen sıradan ürünler gelmesin. O kadar kaliteli, ilginç özellikte plaj şemsiyesi yapıldı ki gördüğünüz zaman gölgesinden çıkmak istemeyeceksiniz. Akrilik kumaşlardan yapılan bu şemsiyeler su geçirmez güneş ışınlarına karşı dayanıklı bölgesinde oturan insana rahat vermek amacıyla tasarlanmışlardır. Aynı şekilde polyester kumaştan yapılan şemsiyeler de çok dayanıklı ve amaca yönelik hizmet için usta ellerden çıkarak her renkte her modelde ihtiyaca göre üretilmektedir. Son dönemde yapılan teknolojinin katkısıyla dişli sistem şemsiyeler de yapılarak kocaman modellerde tatil yapanlara huzur içinde bir dinlenme fırsatı vererek, gündüz bile rahat bir tatil yapma zevki vermektedir. Kelepçeli sistem yuvarlak plaj şemsiyeleri büyük amaçlara hizmet ettiği için isteyen kişi büyük bir parkın ortasına ya da kafeteryaların bahçe kısmına monte edilerek müşterilerine rahat bir hizmet verebilmektedir. Hatta bu sistem yapılan sensörlerin ortasına aydınlatma sistemi bile rahatlıkla düşünülerek gecede altında oturup keyif yapılabilmektedir. Havuzlu bir villanız varsa sizde zevkinize uygun istediğiniz renkte bir plaj şemsiyesi alarak havuzun köşelerine bu şemsiyelerden yerleştirerek yorgunluğunuzu gölgesinde serinleyerek atabilirsiniz.


Yeni plaj şemsiye modelleri

Unutmadan söylemek gerekirse, şemsiyeler artık eskiden olduğu gibi sadece çember şeklinde yapılmıyor. Sizin zevkinize uygun bir şekilde ister yuvarlak ister kare şeklinde, ister altıgen, sekizgen, İstediğiniz şekilde köşe yapılarak her türlü ortama uygun hale getirmektedir. Elbette bu plaj şemsiyeleri özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Villa havuz bahçe ortamında oluşturabileceğiniz yazlık yaşam alanlarında güneşin yakıcı ışınlarından kendimizi korumak için dilediğiniz şekilde modelde plaj şemsiye modelleri satın alabilirsiniz. Yandan gövdeli ahşap şemsiye modelleri 360 derece dönme kapasitesine sahip olduğu için, güneşin dik yarın ışınlarına doğru rahatça ayarlayabilirsiniz. Plaj şemsiyesi almak isteyenler internetteki şemsiye satan e-ticaret sitelerine girerek diledikleri özellikleri araştırıp keyiflerince zevkine uygun şemsiyelerden sipariş verebilirler. Özellikle yandan kollu şemsiyeler daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu modeller sabit olmadığı için güneşin yönüne göre günün her saatinde ayarlanabilmektedir.

Plaj şemsiyesi çalışma sistemi oldukça kolaydır. Katlanabilen sistemler sayesinde istediğiniz alanda istediğiniz büyüklükte rahatça açıp yerleştirebilirsiniz. O kadar farklı büyük modellerde üretilen plaj şemsiyesi sizin her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin, sizin ihtiyacınıza uygun mutlaka güzel bir plaj şemsiyesi vardır.

Bir önceki yazımız olan RTÜK (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) Şikayet Hattı Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde RTÜK Çağrı Hattı kaç ve RTÜK telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

FACEBOOK SAYFAMIZ