Şarkılarla Çocuk Eğitimi

Şarkılarla Çocuk Eğitimi

 Okul öncesi öğrencileri şarkılarla davranış eğitimi yapmak isteyenler için hazırlanmış çizgi film destekli eğitim videosu izlemek isterseniz, aşağıdaki sizler için hazırlamış videoyu öğrencilerinize seyrettirerek sabah kalktığı zaman ‘günaydın’ demeyi öğrenecekler. Okul öncesi çocukları çevresindeki büyüklerine, annesine, babasına, öğretmenine, komşusuna, dedesine, amcasına gördüğü zaman günaydın, diye rahatça söyleyebilirsiniz. Anaokulu İçin Eğitici Çocuk ve Bebek Şarkıları Dinle […]

 Okul öncesi öğrencileri şarkılarla davranış eğitimi yapmak isteyenler için hazırlanmış çizgi film destekli eğitim videosu izlemek isterseniz, aşağıdaki sizler için hazırlamış videoyu öğrencilerinize seyrettirerek sabah kalktığı zaman ‘günaydın’ demeyi öğrenecekler. Okul öncesi çocukları çevresindeki büyüklerine, annesine, babasına, öğretmenine, komşusuna, dedesine, amcasına gördüğü zaman günaydın, diye rahatça söyleyebilirsiniz.

Anaokulu İçin Eğitici Çocuk ve Bebek Şarkıları Dinle

Okul öncesi çocuklarının temizlik alışkanlıklarını kazanabilmesi için çocuklara eğlenceli şarkılı video sayesinde elleri kirlenince yüzünü yıkaması gerektiğini gerektiğini öğreneceksin kullanmanın önemini kavrayacak.
Okul öncesi çocuklarının beslenme alışkanlığı kazanabilmesi için yapılan videolu şarkı sayesinde çocuklar dengeli ve sağlıklı beslenme öğrenecek her türlü besinden kahvaltının önemi ile varacak sağlıklı bir nesil yetişecek.
Diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda kazandırılması gereken önemli bir davranıştır küçük çocuklara diş fırçalamayı öğretmek için hazırlanmış olan şarkılı videoyu çocuklarınıza iletirseniz sizin hiç zorlanmadan diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilir bu sayede çocuklarının ömür boyunca pırıl pırıl dişler sahip olmanın ilk adımını atmış olacaklardır.
Çocukların önemli bir sorunu da kıyafetleri beğenmemeleri ya da kolay kolay kıyafet giymemeleridir. Sorununun çocuklara şarkılı bir şekilde video görselimiz sayesinde kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Onlarda bu videoyu izledikten sonra büyüklerin sözünü dinleyerek rahatça giyinme alışkanlığı kazanabileceklerdir.
Okul öncesi yaş grubunda çocuğu olanlar için okul öncesi öğretmenleri için bulunmaz bir kaynak olan videoda 10 adet çocuk eğitim şarkısı hazırlanmış bu sayede çocuklar kolayca davranış değiştirerek girişimlerini sağlayabileceklerdir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kadın Sorunları ve Sebepleri

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?