Sitede Görev Almak İster misiniz?

Sitede Görev Almak İster misiniz?

 İÇERİK SAĞLAYICI GÖNÜLLÜLER ARANIYOR İNSANA DEĞER vermek ister misiniz? Bir web sitesi açma düşünceniz varsa ve açacağınız sitenin hem ekonomik olarak sizi zorlayacağından hem de nasıl ve ne şekilde oluşturulacağını pek anlamıyorsanız, ancak içinizden ‘insanlık adına bir şeyler yapmak’ geliyorsa işte tam aradığınız yerdesiniz. Şiir yazmak, dini konuda fikir paylaşımında bulunmak, edebi konularda yazı yazmak, ekonomik yorumlar […]

 İÇERİK SAĞLAYICI GÖNÜLLÜLER ARANIYOR

İNSANA DEĞER vermek ister misiniz?
Bir web sitesi açma düşünceniz varsa ve açacağınız sitenin hem ekonomik olarak sizi zorlayacağından hem de nasıl ve ne şekilde oluşturulacağını pek anlamıyorsanız, ancak içinizden ‘insanlık adına bir şeyler yapmak’ geliyorsa işte tam aradığınız yerdesiniz. Şiir yazmak, dini konuda fikir paylaşımında bulunmak, edebi konularda yazı yazmak, ekonomik yorumlar yapmak, sporun her türünü en ince ayrıntısıyla anlatmak, eğitimciyseniz tecrübelerinizi aktarmak, emekliyseniz anılarınızı yazmak, ev hanımıysanız en güzel yemek tarifi ya da mutfak sanatlarını öğretmek, el sanatları ustası iseniz yeteneklerinizi yeni nesillere aktarmak gibi daha sayamayacağımız farklı konularda yazmak, duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlara iletmek, bilgilendirmek, kısacası İNSANA DEĞER vermek için sizleri de aramızda görmek isteriz.

içerik sağlayıcılar aranıyor

Bütün bu güzel düşünceleri insanlarla paylaşmak için sanal ortamın çok etkili olduğunu ve geniş kitlelere ulaşmak için en hızlı ve kolay yol olduğunu herkes kabul etmektedir. Ancak bu işler için hem bilgi, deneyim gerekir hem de belli bir masraf yapmak gerekir. Bizim hazır kurulu web sitemiz sayesinde eğer yazmak isterseniz hem hiçbir masraf yapmazsınız, hem de bilgi paylaşımında bulunarak insanlara faydalı olursunuz.
Gerçekten site işleri çok zaman alıcı ve yorucudur. İsterseniz halihazırda kurulu ve aktif olan sitemizde görev alırsanız istediğiniz zaman, istediğiniz kadar içerik girebilirsiniz. Sitemizi inceleyin mevcut kategoriler size hitap etmiyorsa istediğiniz kategoriyi oluştururum, yazarsınız. Ama özgün içerik olmak kaydıyla!

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İnternette Satışı Arttırma Yöntemleri

İçerik sağlayıcılar ve köşe yazarı aranıyor

Haydi durma, ister blog yazarı olarak, ister köşe yazarı olarak veya ister içerik sağlayıcı olarak sen de insana değer verebilirsin. Bu işler o kadar zor değildir. Siz isteyin, biz size gerekli her türlü açıklamayı yardımı yapalım.
Teklifimizi kabul ederseniz, sitemize üye olun ve üyelik bilgilerinizi iletişim bölümünden bize yazarsanız yapmanız gereken adımları sırasıyla açıklarız. Eğer yazarlık konusunda tam bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki linke tıklayıp nasıl yazar olunur adlı makaleyi okumanızı tavsiye ederiz. İsterseniz bize Facebook sayfamızdan veya aşağıdaki form ile de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?