Stres Atma-Öfke Kontrol Merkezi Açmak

Stres Atma-Öfke Kontrol Merkezi Açmak

Makalenin başlığı okununca psikolojik danışma merkezi gibi bir iş yeri düşünülmesi normaldir. Herkesi şaşırttığını tahmin ediyoruz, çünkü stres atma dükkanı veya öfke kontrol etme merkezi denildiği zaman bir uzman denetiminde neler yapılması gerektiği öğretilir. İlginç iş fikirleri arasında yer alan, kızdığınız öfkelendiğimiz zaman bir şeyleri kırmak, vurmak, parçalamak isteyenlere yönelik bir yerden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda […]

Makalenin başlığı okununca psikolojik danışma merkezi gibi bir iş yeri düşünülmesi normaldir. Herkesi şaşırttığını tahmin ediyoruz, çünkü stres atma dükkanı veya öfke kontrol etme merkezi denildiği zaman bir uzman denetiminde neler yapılması gerektiği öğretilir.

İlginç iş fikirleri arasında yer alan, kızdığınız öfkelendiğimiz zaman bir şeyleri kırmak, vurmak, parçalamak isteyenlere yönelik bir yerden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda İngiltere’de açılan insanların stres, sinir ve öfkelerini çıkartmalarına hizmet eden bir dükkandan esinlenerek Türkiye’ye uyarlanabilecek yeni bir işletme olacağını düşünüyoruz.

Kırılacak ne varsa bu dükkanın içinde yer alacak. Dolayısıyla müşterileriniz evde öfkesine hakim olup bir yerde bunu çıkartmak isteyen kişiler olacaktır. Çok popüler olmasa da büyükşehirlerde tutabileceğini düşündüğümüz öfke dükkanı açmak isteyebilirsiniz.

Açtığınız bu dükkan için en kaliteli ürünler koymanız da gerek yok Çin’den ithal edilen ekonomik değeri olmayan her türlü eşya dükkanının ana malzemeleri olacaktır. Vazo, bardak, tabak, çanak, çömlek, şişe, kupa… aklınıza gelebilecek her türlü kırılacak küçük ev eşyası olabilir.

Eğer bu işi tutturabilirseniz kolay kazanç yollarından birine sahip olacaksınız. Çünkü dükkan için iyi bir yer aramanıza gerek yok. Metruk bir bina olabileceği gibi uzakta, kimsenin tercih etmediği yerler olabilir. Dolayısıyla çok ucuza bir iş ve işletme sahibi olma imkanı var.

Bazıları sinir öfke kontrolü için dükkanı açılır mı, olacak iş mi, diyebilir. Haklılık Payı olabilir, lakin psikolog seans fiyatlarını hiç araştırdınız mı? Bilmeyenler için hemen basit bir tarife söyleyelim. Minimum 200 TL den başlar tutturabildiğine kadar gider. Yarım saatlik görüşme için 300-500 TL arasında psikiyatri tedavi ücreti ödeyen insanlar neden öfke kontrol merkezinde stres atmak için 50-100 TL vermesin. Üstelik bu bir önemli sorun psikolojik tedaviye yardımcı egzersiz olarak kabul edilmektedir. Çünkü insanların bazıları herhangi bir nesneyi kırıp dökmeden, parçalamadan sinir yakışmıyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Uzay Bilimleri ve Teknolojileri Uzmanı Kimdir Ne İş Yapar

Evde değerli eşyalarını kırmak yerine, birine zarar vermek yerine öfke ve sinir kontrol merkezi olarak adlandırdığımız bu işletme sayesinde herkes memnun ayrılacaktır. İlginç bir iş fikri üzerinde araştırma yapanlara eski dükkanı açmak cazip gelebilir. Yerine göre AVM’lerin tercih edilmeyen en ücra noktalarındaki dükkanlar da kiralanabilir.

Binlerce insanın her gün akın ettiği AVM’lerde bu işi yapmak ilgi görebilir. Çin’den toplu ithalat ürünleri alabileceğiniz gibi ucuz satış yapan 1 milyoncuların gözden çıkardığı ürünlerden de tercih edebilirsiniz. Açtığınız stres ve öfke kontrol merkezinde yerine göre kırılacak ürünlerin fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Parası çok, stresi fazla olan insanlar pahalı ürünleri kırmak isteyebilir. Bizim kültürümüze uygun olmadığını düşünebilirsiniz.  Zamanla her şeyin değiştiğini dolayısıyla bu tür işletmelerin de sıradanlaşacağını tahmin ediyoruz.

Hem şehir merkezinde olsun, hem de ucuz bir dükkan arıyorsanız, kimsenin kullanmadığı uzun yıllar boş kalan yerleri değerlendirebilirsiniz. Böyle bir dükkanın maliyeti çok fazla olmayacaktır.

öfke ve sinir kontrol merkezi açmak

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?