Su ve Ailesi Alışverişte

Su ve Ailesi Alışverişte

Bir gün Su ve ailesi alışverişe gideceklerdi. Herkes kıyafetlerini giyinmişti yola çıkacaklardı ve çıktılar. 1 km gittikten sonra Su’nun annesi Ayşe hanım cüzdanını unutuğunu hatırladı ve geri döndüler. Su’nun annesi eve girip cüzdanını aldı ve tekrar yola koyuldular. Suların evi ile alışveriş merkezin arasında 8 km vardı. Dolayısıyla 8 km sonra alışveriş merkezine vardılar. Su’nun […]

Bir gün Su ve ailesi alışverişe gideceklerdi. Herkes kıyafetlerini giyinmişti yola çıkacaklardı ve çıktılar. 1 km gittikten sonra Su’nun annesi Ayşe hanım cüzdanını unutuğunu hatırladı ve geri döndüler. Su’nun annesi eve girip cüzdanını aldı ve tekrar yola koyuldular. Suların evi ile alışveriş merkezin arasında 8 km vardı. Dolayısıyla 8 km sonra alışveriş merkezine vardılar. Su’nun babası için önce alışveriş yapıldı. Sonra annesi ablası ve en son aileni en küçüğü 5 yaşındaki Su’ya geldi. Suyu saymazsak ailecek toplam 1 saatlik alışveriş yaptılar. Su için mağzaya girerken herkes dua ediyordu. Su:

Anne baba abla siz neden dua ediyorsunuz?
Hepsi bir anda hiiiiiiiiiç dediler.

SU VE AİLESİ

Su toplam 360 kombin denedikten sonra kararını verdi tam kasaya giderken su ben vazgeçtim 233. denediğim kombini istiyorum dedi Su’nun anne ve babası artık bıkmışlardı tabi ablası da 233. Kombini aldılar. Alışveriş merkezinin yemek bölümünde yemek yediler ve sonra eve gittiler. Sular düyüne gideceklerdi Ayşe hanım en sevdiği inci kolyesini takacaktı. Bir de baktı ki kolye yok. Ayşe hanım endişelendi hemen öbür altın kolye yüzük ve benzeri değerli eşylarına da baktı. Onlar da yoktu. hemen eşi Doruk beye haber verdi. Doruk bey :

-Hemen polise gidelim o zaman dedi. çocukları Su ve Yağmuru büyükbabanelere bıraktılar. Doruk bey ve Ayşe hanım polise ihbarda bulundular. Polis 2 gün sonra şüpeliyi buldu. Polis doruk beyi aradı bulduklarını söyledi. Doruk bey teşekkür ederek telefonu kapadı ve sonra bu mutlu haberi ailecek bu iyi haberi aileye duyurdu. Ailecek bu mutlu haberi duyunca çok sevindiler.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Süper Lig Takımlarını Kıskandıran Kulüp; Hopaspor

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?