Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Harcamaların limitini bilmeyenler banka önlerinde dolaşmaktan kurtuldu. Kullandırılan üst limitli bireysel ihtiyaç kredileri sorunların giderilmesine yönelik katkı sağlıyor. Şubeye gitmeksizin anında kredi veren bankalar dönem dönem ihtiyaç kredilerinin faizini aşağı ya da yukarı yönde değiştiriyor. Buradaki amaç vatandaşın mağduriyetinin önlenmesidir. Yanlış anlayış en üst limiti tercih edince sorunlar artıyor. En son düşük faizli ihtiyaç kredilerinin […]

Harcamaların limitini bilmeyenler banka önlerinde dolaşmaktan kurtuldu. Kullandırılan üst limitli bireysel ihtiyaç kredileri sorunların giderilmesine yönelik katkı sağlıyor. Şubeye gitmeksizin anında kredi veren bankalar dönem dönem ihtiyaç kredilerinin faizini aşağı ya da yukarı yönde değiştiriyor. Buradaki amaç vatandaşın mağduriyetinin önlenmesidir. Yanlış anlayış en üst limiti tercih edince sorunlar artıyor.

En son düşük faizli ihtiyaç kredilerinin sureleri 60 aya kadar çıkarıldı, ancak gereksiz yere en üst limit olan düşük faizli bireysel kredi vadesini düşünmek pek akıllıca bir yöntem değildir. Çünkü 5 yıl içerisinde sürekli borç ödemek insanı yorar. Sitemiz her daim tüketicileri korumak ve onları bilgilendirmek amacıyla tavsiyelerde bulunur. Zorunlu olmadıkça, mecbur kalmadıkça faizli sistemden para çekilmemelidir. Bütün çıkış yolları kullanılmalı, sonrasında kredi alma yoluna gidilmelidir.

Finans kurumlarının en çok kar ettikleri hizmetlerinin başında tüketici kredileri gelmektedir. Bankalar müşterilerine kredi vermek amacıyla farklı çözüm yolları sunarak tüketicileri kendilerine çekme yarışına girdiler. En son üzerinde durdukları hizmetlerden biri olarak da şubeye gitmeden hemen kredi vermektir. Bu amaçla bankalar iş kurmak isteyen ya da dara düşenlerin ilginç çözüm önerileri ile nasıl kolaylaştırıldığı anlatılmaktadır.

Sürekli olarak medya yayın organlarında, reklam aralarında “kredi cebinizde, kredi anında hesabınızda” gibi reklamlar ve yayınlar yayınlıyorlar. Bankalar müşteri çekmek için farklı şekilde yöntemler kullanarak şubeye gitmeksizin kredi isteyen müşterilerine 36 aya varan vadelerle taksitlendirme imkanı vermektedirler.

İnternet bankacılığı

Şubeye gitmeden kredi fırsatı tanıyan finans kurumlarının ilk sırasındaki Finansbank müşterilerin ilgisini çekiyor. Çünkü Finansbank’ın uygulaması olan Enpara mobil her türlü internet bankacılığı hizmetini sunarak en uygun krediyi hesabınıza anında getirmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Seçim Görevli Ücretleri Ne Zaman Ödeniyor

İş Bankası tarafından uygulanan İşCep uygulaması ile de internet bankacılığı sayesinde kredi talebinde bulunabilirsiniz ve talep ettiğiniz para onaylandığı zaman hesabınıza kredi aktarılmaktadır. İş Bankası’nın internet bankacılığı aracılığıyla sunduğu kredibilite değişken olmakla birlikte ile sınırlıdır.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında Nuvo mobil uygulaması hizmeti sayesinde Yapı Kredi Bankası ihtiyaçlara çözüm bulmaktadır..

Akbank tarafından müşterilerine sunulan direkt bankacılık yoluyla 15.000 TL kredi kullanma hakkınız bulunmaktadır. Şubeye gitmeden kredi kullandıran bir büyük banka da Garanti Bankası BBVA olduğunu hatırlatmakta fayda var. Garanti adı verilen uygulama sayesinde dilediğiniz krediyi hesabınıza aktarmaktadır. İnternet bankacılığı kullananlar için büyük kolaylık sağlayan Garanti aynı zamanda telefonve internet bankacılığı uygulamaları ile de de kredi başvurularınaanında cevap vermektedir.

Şubeye gitmeksizin anında kredi veren bankalar internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve kısa mesaj hizmetleri sayesinde kolayca kredi alma hakkı vermektedirler. Ayrıca İNG, DenizBank, Türk Ekonomi Bankası ve VakıfBank ihtiyaçların çözümüne yönelik düşük faizli bireysel krediler çıkarmaktadırlar.

Sadece adı geçen bankalar değil, faaliyette bulunan diğer finans kuruluşları da isteyenlere şubeye gitmeden internet bankacılığı ile kredi imkanı tanımaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?