Tatil Plaj Şemsiyesi ile Güzeldir

Tatil Plaj Şemsiyesi ile Güzeldir

İç mekanlar kadar dış mekanların da en iyi şekilde tasarlanarak güzelleştirilmesi, albenisinin artırılması, özellikle turizm sektörü için vazgeçilmez ögeler arasındadır. Son yıllarda dış mekanların gölgelendirilmesine yönelik sistemleri restoranların bahçelerinde, kafelerde, otellerde hatta villa tipi evlerin balkonlarında bile sık sık görmeye başladık. İhtiyaca binaen alüminyum, ahşap, teleskopik özellikte üretilen yandan gövdeli Güneş ayarlı şemsiyeler her türlü […]

İç mekanlar kadar dış mekanların da en iyi şekilde tasarlanarak güzelleştirilmesi, albenisinin artırılması, özellikle turizm sektörü için vazgeçilmez ögeler arasındadır. Son yıllarda dış mekanların gölgelendirilmesine yönelik sistemleri restoranların bahçelerinde, kafelerde, otellerde hatta villa tipi evlerin balkonlarında bile sık sık görmeye başladık.

İhtiyaca binaen alüminyum, ahşap, teleskopik özellikte üretilen yandan gövdeli Güneş ayarlı şemsiyeler her türlü formda hazırlanmaktadır. Üstelik son derece dayanıklı oldukları için her türlü hava şartlarında kullanmak için tasarlanmışlardır.

Şemsiye modelleri farklı formlarda üretilmeye devam ediyor. Örneğin kumaş formunda saçaklı ya da saçaksız seçeneği yanında, polyester kumaşlarla veya akrilik olarak istediğiniz renklerde tasarlanıp üzerine de sizin markanızı yansıtan logo baskı uygulaması yapılabilmektedir.

Kurumsal ağınızı genişletmek istiyorsanız, kolay bir reklam alanı. Müşterilerinize dağıtarak kalıcı olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere reklamlar kalıcı etki bırakıyor. İnsanlara hediye olarak bırakabileceğiniz her türlü şemsiye, bilinirliğinin artmasına destek olacaktır.

Türkiye’de son derece kaliteli üretim yapan firmalar giderek artmaktadır. Bu konuda işini en iyi yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmaları araştırarak şemsiye fiyatlarını karşılaştırıp sipariş verebilirsiniz.

İhtiyaçların çeşitlenmesi ile birlikte akıllı şemsiyeler de üretildi. Böylece insanlar tatillerin keyfini doyasıya sürmeye başladı. Çok farklı modellerde üretilen şemsiye modelleri insanların aklını başından alacak düzeye ulaştı. Motorlu olanlarından tutun da dişli sistem yapılanlarla bile rastlanmaktadır. Kelepçeli sistemler ise oldukça havalı ve görsel olarak insanların etkilenebileceği özellikte ve kalitede hazırlanıyor. Bunlar; her türlü villa, bahçe, park, rezidans, ofis, balkon sistemlerinde rahatça uygulanabilmektedir. Sabit ayakları sayesinde altına 4-5 tane masa rahatlıkla sığarak müşterilere hizmet verme imkanı sunmaktadır. Teleskopik kelepçeli sistem şemsiyeler sayesinde güneş ışınları engellenip insanlar gölge ortamında işlerini kolayca görebilmektedir. Bu şemsiyeleri o kadar çok özellik eklenmiştir ki güneşin zararlı ışınlarından süzerek insanların zararlı ışınlardan korunması sağlanmıştır. Kelepçeli sistemlerin yanında ipli sistem şemsiyeler de yapılarak kaliteli kumaşlarla özellikleri geliştirip insanların hizmetine sunulmuştur.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Altına Yatırım Yapma Yöntemleri

Yaz mevsiminin vazgeçilmez keyfi için bahçelerimizi parklarımızı yazdıklarımızı planlarımızı renk renk desen desen şık plaj şemsiye modelleri ile doldurup altında serinleyerek yazın keyfini çıkarmak bir başka olur. En güzel zamanları en mutlu anları yazın uzanarak bütün bir kışın yorgunluğunu çıkarmak için şemsiye altında serinleyerek geçiririz.

Her türlü modellerde üretilen plaj şemsiyeleri ister düz renklerde, ister çizgili renklerde 10 telli 200 santimetre çapında solmayan kumaşlardan polyester kumaşlardan üretilmektedir. Bu model plaj şemsiyefiyatları her türlü bütçeye uygun şekilde şemsiye modelleri üretilmektedir.

Yoğun sezon olarak kabul edilen yaz mevsiminde bir tesis, bir otel, bir işletme sahibi iseniz, zor durumda kalmamak için önceden gerekli hazırlıkları ve siparişleri yaparak şemsiye üreten firmalarla görüşme yapmanız gerekmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda plaj şemsiyesi renkleri ve özellikleri 10 gün içerisinde ayarlanarak özel üretim yapılmaktadır. Eğer ihtiyacınız promosyon baskılı plaj şemsiyesi ise o zaman da üzerine istediğiniz baskı yapılarak sizlere promosyon şeklinde plaj şemsiyesi üretilmektedir. Teknoloji bu konuda da insanlara yardım ederek, foto baskı tekniği kullanılarak yüklü miktarda siparişler en kısa sürede yapılmaktadır.

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan plaj şemsiyeleri isterseniz, bahçenizdeki masanın ortasına da dilediğiniz modelde imal edilmektedir. Yuvarlak şemsiyeler geniş balkonlarda rahat bir masa keyfi sürmek isteyenler için imal edilip satılmaktadır. Yağmur geçirmeyen ısı ve ışık’tan koruyan bu özellikteki şemsiyeler de sizler için üretilmektedir. Plaj şemsiyesi ana kollardan gövdeye bağlanarak rahatça açılıp kapanan modelleri ile alt tabanda şemsiyenin rüzgardan etkilenmemesi için isterseniz, tekerlekli özel bölmeleri yapılarak üzerine de ağırlık olması için mermer ilave edilmektedir. Büyük boy olarak üretilen ve pagoda adı verilen şemsiye modelleri sayesinde tatilin keyfi bir başka olacaktır. Sizlere her türlü şemsiye ihtiyacınızı karşılamak için üretim yapan şemsiye fabrikaları her türlü ihtiyaca göre resim yaparak kargo ücreti alınmadan müşterilerine ulaştırılmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İşletmeler İçin Başarıya Giden Yol

Eğer kurulumunda zorluk yaşayacağınızı düşünüyorsanız size kurum için de destek verilmektedir. Ücretsiz kurulum yapan firmaları tercih etmeniz sizin için daha avantajlıdır. Yuvarlak ve kare kare formunda üretilen şemsiye almayı düşünüyorsanız, sezon içinde değil de sezondan çok önce sipariş verirseniz daha avantajlı olacağınızı unutmayınız. Bütün ürünlerde olduğu gibi plaj şemsiye modelleri için verilen garanti süresi ortalama iki yıldır.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?