Temel ile Macera [Hayvanat Bahçesi]

Temel ile Macera [Hayvanat Bahçesi]

Temel fıkrası Çok eskiden Temel adlı  bir çocuk varmış. Her zaman macera peşinde koşarmış ama hep yenilgiyi uğurlarmış.  Bir gün Temel okul gezisine gideceklermiş.  Macera peşinde koşacağı  için en önce o gelmiş. Sınırda arkadaşları otobüse binmişler. Arkadaşım Mahmut ve ve niye hep Temel’e gaz veriyorlarmış. Temel de durmadan onların gazıyla  Temel de  gazlanıyordu.  Arkadaşların onlar […]

Temel fıkrası

Çok eskiden Temel adlı  bir çocuk varmış. Her zaman macera peşinde koşarmış ama hep yenilgiyi uğurlarmış.  Bir gün Temel okul gezisine gideceklermiş.  Macera peşinde koşacağı  için en önce o gelmiş. Sınırda arkadaşları otobüse binmişler. Arkadaşım Mahmut ve ve niye hep Temel’e gaz veriyorlarmış. Temel de durmadan onların gazıyla  Temel de  gazlanıyordu.  Arkadaşların onlar vermesinden bitmişti ve Temel’den de tabi ki de. Öğretmenlerim bile bıkmıştı.  öğretmenlerin ve sınıf arkadaşları Temel’e  oyun hazırlamışlardı. Öğretmenleri çocuklarda gideceklerin yerleri söylemişlerdi. Bu arada da geziye gelmişlerdi.  Temel:

-Bu arada  çok insan varmış ya.

Sınıf arkadaşları Temel`e macera yerine komedi şovu yaşayacaktı. Hemen Temel için şakaya başladılar. Öğretmeni bir kağıt kalem getirip Temel`e mektup yazdılar. Mektup yazdılar. Temel`e hazineyi takip et ve nereye gideceklerini yazdı.

  1. Senin gibi maymunların yanında dur ve orada ki sucuya naber babacık de.
  2. Sonra yılanların yanına git ve kobra yılanına gül ve kaç.
  3. Örümceklerin yanından geç ve gül.

4. Erkekler tuveletine gir .

Temel ile Macera

Temel de mektubun dediği her şeyi yapıyor ve oyuna kanıyor. Erkekler içine girince bir bakmış ki arkadaşlarla olan güzel bir maceralı bir oyun hazırlanışlar. Temel bunun farkında olmadan herkes gülüyor ve Temel  için dalga geçmiş gibi oldu. Herkes gülüyordu.

Sizler için hazırladığım ve paylaştığım fıkra inşallah hoşunuza gitmiştir. Temel fıkraları sayesinde çok eğleniyoruz. İyi ki varsın komik adam.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Tüketici Hakları Nelerdir?

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?