Tığ İşleri Yaparak Nasıl Para Kazanılır

Tığ İşleri Yaparak Nasıl Para Kazanılır

Değişik örgü modellerinden birisi de tığ işleridir. Tığ işleri yaparak para kazanma yolları mevcuttur. Örnek olarak çocuk beresi en çok tercih edilen modeller arasında diyebiliriz. Erkekler ya da kızlar için tığ işi bere yapımı en çok tercih edilen modellerdir. Bayanların evde hoşça vakit geçirirken gelir elde edeceğine yönelik bir düşünceniz var. Siz de bizim fikrimize […]

Değişik örgü modellerinden birisi de tığ işleridir. Tığ işleri yaparak para kazanma yolları mevcuttur. Örnek olarak çocuk beresi en çok tercih edilen modeller arasında diyebiliriz. Erkekler ya da kızlar için tığ işi bere yapımı en çok tercih edilen modellerdir.

Bayanların evde hoşça vakit geçirirken gelir elde edeceğine yönelik bir düşünceniz var. Siz de bizim fikrimize katılıyorsanız tığ işi konusunda yetenekli iseniz neden para kazanıyorsunuz ki? Tığ ile farklı modellerde bereler yapıp piyasaya sürebilirsiniz. Tığ işi bere yapmak için çok şeye gerek yok. Ünlü markaların ipliklerinden satın almak ve iki buçuk milimetre kalınlığında bir tığ ile işinizi görmek pekala mümkün.

Bayanlar bu işi çok iyi bilir. Erkek beresi yapmak için öncelikle zincir çekmeyi bilmeniz gerekir. Trabzan adı verilen örgü modelini  bilmiyorsanız öğreni.  Bilenler için sıkıntı yok.  İlmek yapmak örgülerin olmazsa olmazıdır. İstediğiniz boyutlara ulaştığınız zaman diplerini keseceksiniz ve uzun kenarlarında sık iğne ile geçirmelisiniz. Yine son kez trabzan adı verilen işlem yapacaksınız.

Bu şekilde basit bir giriş yaptık ama bilenler işin püf noktalarını en güzel şekilde hayata geçirecek ve birbirinden değişik modeller ile tığ işi bere yapımı gerçekleştirecektir. Yaptığınız ürünlerin alıcısı elbette çıkacaktır. Bebeklerine çocuklarına farklı bir ürün satın almak isteyenler, sağlıklı büyümelerini düşünenler sizin el emeği ürünlerinizi tercih edecektir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Satılık Konutun Değeri Nasıl Belirlenir

Tığ işi bere yapımını bilmeyen genç kızlar ve bayanlar çok fazla dert etmesine gerek yok. Çünkü nasıl yapılacağı video siteleri aracılığıyla kolaylıkla anlatılmaktadır. Siz istekli olun. Çok kolay örgü bereler yapabilirsiniz.

Örneğin kurbağa desenli tığ işi bere yapımı piyasada kızların tercih ettiği modeller arasındadır. Çiçekli motifli bere modelleri de yine zevkine düşkün olan annelerin satın alabileceği bereler arasındadır. Büzgülü bere yapımı da birileri tarafından mutlaka keşfedilmeyi bekleyecektir.

Tığ işi bere yapımı

Örgüye yeni başlayanlar aynı zamanda tığ işi yaparak para kazanmak isteyenler sizlere sesleniyoruz! Ellerinize alacağınız ilk ve tığlar ile harikalar yapabilirsiniz. Akıllı ipler kolay büzgülü bere yapımı için oldukça müsaittir.

Bazıları “Tamam yaparız sıkıntı yok. Ancak pazarlamada, müşteri bulmakta sorun yaşıyoruz. Nasıl satacağız,  nerede satılır bilmiyoruz.” dediğini işitir gibiyiz. O zaman siz dünyadaki gelişmelerden bir habersiniz. Yaptığınız  her ürünün resmini çekin, aklınıza gelebilecek her yerde paylaşın.  Facebook’ta, Twitter’da, WhatsApp’tan tığ işi yaparak para kazanmak istediğinizi beyan ederseniz çalışmalarınızı takdir eden insanlar sipariş vermeye başlayacaktır.

Gerçekten emek verip farklı tasarımlar ortaya koyduğumuz takdirde siparişlerin ardı alınamayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?