Trabzon Ek İş İlanları

Trabzon Ek İş İlanları

1912 yılında Trabzon’un büyükşehir olmasıyla birlikte başta merkez ilçe konumundaki Ortahisar evde ek iş ilanları konusunu ele aldık. Kıpır kıpır insanların boşluğu sevmediği Karadenizdeyiz. Tarihi ve turistik açıdan oldukça önemli bir pozisyonda olan bu büyük ilçede 350000 kişi yaşamaktadır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan yerleşim biriminde turistik eşya anlamında önemli ek gelir fırsatı yakalanabilir. Bu bağlamda Karadeniz’e özgü olan el sanatları yanında takı tasarım işleri boncuk işleri oldukça fazla ilgi görmektedir.

Trabzon Ek İş İlanları

Trabzon  eve ek iş veren firmalar sizlerle iletişime geçtiği takdirde özellikle ev hanımları, emekliler, üniversite öğrencileri ve işsiz olan herkes uygun zamanlarda para kazanma fırsatı yakalayabilir. Çünkü son yıllarda Karadeniz de oldukça fazla turistik etkinlikler dikkat çekmektedir. Bunların başında yabancı turistler 1. sırada yer alır.

Özellikle de Arap ülkelerinden Trabzon’a yoğun bir atın yaşanmaktadır bunun sonucunda da Trabzon Ortahisar evde ek iş fırsatları ek gelir imkanları giderek çoğalmaktadır. Karadeniz’in Özgün yemek yapmak isteyen hanımlar Trabzon eve ek iş veren firmalar sayesinde önemli kazançlar elde etmektedir. Bunun için sizlere evde yemek yapma işi, evde sarma yapma işi, evde dolma yapma işi, reçel yapma gibi iş teklifleri sunabilirler.

Ayrıca turistik faaliyetler neticesinde farklı ek iş fırsatları da yakın olabilir. Aklına gelecek her türden iş sizlere teklif verilebilir. Eğer sizler de Trabzon Ortahisar civarlarında yaşıyorsanız veya diğer ilçelerinde farklı ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bunlar, emlak komisyonculuğu, araç kiralama firmalarında yardımcılık ve diğer turizme yönelik ek gelir fırsatları değerlendirilmelidir.

Trabzon ek iş ilanları ile ilgileniyorsanız sizde bu işlerden yapmak istiyorsanız size yapmanız gerekenler hakkında kısaca bilgi verelim. Siteniz evde ek iş yapmak isteyen herkese yönlendirme bilgilendirme amacıyla destek olmaktadır. Yapmamız gereken oldukça kolaydır. Beğendiğiniz işlerin alt tarafında yer alan iletişim formunu kendinizi en güzel şekilde anlatarak doldurmak yeterlidir. Böylece Trabzonda evde ek iş imkanları ummadığınız bir anda size ulaşır. Bırakacağınız mail adresinize gerekli durumlarda Ortahisar de de ek iş veren firmalar dönüş sağlayabilir. Unutmayın, özel bilgilerinizi yazmayın.

Bir önceki yazımız olan Mortgage Geri Ödemesi Gecikirse Ne Olur? başlıklı makalemizde Mortgage kredisinin taksidinin ödemelerinde aksama yaşandığı zaman, Mortgage nedir ve Mortgage ödemeleri geciktiği zaman problem yaşamamak için hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. Trabzon merkezde yaşıyorum. 20 yaşında öğrenciyim, tatilimi evde geçirdiğim için değerlendirmek istedim. El becerim iyidir, daha önce hediyelik eşya yapıp küçük bir tezgah açıp satmışlığım var. Paketleme, zarf katlama, takı yapma vb işleri yapabilirim

  2. Trabzon da yaşıyorum 27 yaşında ev hanimiyim evde ek iş ariyorum paketleme işi yapabilirim Lütfen yardımcı olur musunuz

  3. Trabzonda yaşıyorum, üniversite öğrencisiyim. Evde ek iş yaparak harçlığımı çıkartmak istiyorum.

  4. Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversite ögrencisiyim bu iş icin irtibat numarası yollarmısıniz e-mail adresime

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook’ta Bize Destek Olun