Türkiye Geneli Ek İş Veren Yerler

Türkiye Geneli Ek İş Veren Yerler

Yeterli deneyiminiz olsun olmasın, yaşınız, eğitim durumunuz ne olursa olsun Türkiye genelinde ek iş verenlerin göndereceği uygun bir ek iş yapabilirsiniz. Türkiye’de işletmeler bazı basit işlerin boş zamanı olan insanlar tarafından yapılması için alternatifler sunuyor. Doğal olarak potansiyel boş zamanı en çok olan ev hanımları, emekliler veya eğitim masraflarını karşılamak isteyen üniversite öğrencileri bu potansiyeli […]

Yeterli deneyiminiz olsun olmasın, yaşınız, eğitim durumunuz ne olursa olsun Türkiye genelinde ek iş verenlerin göndereceği uygun bir ek iş yapabilirsiniz. Türkiye’de işletmeler bazı basit işlerin boş zamanı olan insanlar tarafından yapılması için alternatifler sunuyor. Doğal olarak potansiyel boş zamanı en çok olan ev hanımları, emekliler veya eğitim masraflarını karşılamak isteyen üniversite öğrencileri bu potansiyeli kullanıp refaha kavuşmayı umuyor. Üstelik bu işleri yapmak için herhangi bir mesai kavramı da yok. Dileyen evden,  isteyen iş yerinden, gündüz ya da gece ne zaman çalışmak istediğine kendisi karar veriyor.

Türkiye genelinde eve ek iş veren firmalar çalışmak isteyenlere bu fırsatı sunuyor. Yalnız son dönemde işsizlik sayısı giderek artınca, il il ek iş veren kişiler şaşkın diyebiliriz. Çünkü  aşırı talep karşısında istedikleri zaman istedikleri kadar  eleman bulabiliyorlar.  Çünkü bu işler yoğun ilgi gördü. Bunun sonucunda da ek iş verenler iş vereceği kişileri seçmeye başladı.

boncuk dizerek para kazanma

Kargo ile ek iş veren firmalar

Uzakta kalan ve ek iş yapmak isteyen insanlara kargo aracılığı ile montaj, paketleme gibi küçük çaplı kolay işler gönderilmektedir. Bunlar ihracata dayalı küçük, herkesin rahatlıkla paketleyebilebileceği ya da montajlayabileceği çalışma örnekleridir.

Bulunduğumuz noktada sanayi kuruluşu olmayabilir, işte siz de kargo ile ek iş gönderen firmalar aracılığıyla nasibinizi çıkarma yolu. Peki, nasıl iş talebinde bulunmanız gerekiyor? O da çok zorlu bir süreç değil. Yaşadığınız şehir, kasaba, köy.. her neyse belirtin. Sonra soyadınızı yazmadan sadece adınızı yazmanız yeterli. Beraberinde mail adresimiz eklenmeli ve beklemeye koyulmalısınız.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Tekstil Boyacısı Ne İş Yapar Nasıl Olunur

Kargo ile ek iş veren yerler ihtiyaç durumunda sizin iş taleplerimizi değerlendirmeye alacak, sonrasında gerekli görülürse size bilgi verilecek. Bu aşamadan sonra da çalışma şartları, kazancınız, ekibiniz, tecrübe gibi konular dikkate alınacak. Buna göre de iş gönderme durumu oluşacaktır.

Herkese iş veren firmalar

Kargo ile ne gibi ek işler gönderilir

Yukarıda kısaca vurgulamaya çalıştığımız üzere; sünnet, nişan, düğün, takı için gerekli olan çalışmalar daha çok size gönderilmek için düşünülüyor. Tesbih dizme, kuru çiçek paketleme, hediyelik eşya paketleme, benzeri işleri de yapmanız için ayırıyorlar.

Burada hem işveren hem de çalışan kişi karşılıklı olarak kazançlı çıkmayı planlamaktadır. Kargo ile paketleme işi yapmak, montaj işi almak isteyenler başvurularını söylediğimiz şekilde yazabilir. İş yoğunluğuna göre sizlere gerekli cevaplar ve çalışma şartları bildirilir.

Çok çabuk cevap alabilirsiniz de beklemek zaman da alabilir. Ama kaybedecek bir şey de söz konusu değil. Öncesinde herkese iş gönderen firmalar şimdilerde aşırı talep karşısında iş vereceği insanların elemine ediyor. Yani ince dokuyup sık okuyor. Ancak buna rağmen herkese kendi yetenekleri ölçüsünde yine de ek işler gönderiliyor. Muhtemelen sizler de daha önce evde ek iş yaptınız ya da ilk kez bu konuya vakıf olduğunuz, araştırmaya başladınız. Geç kaldıysanız yani bugüne kadar hiç ek iş almadıysanız, yapmadıysanız sizin adınıza üzüldük. Yine de çok fazla bir şey kaybettiğinizi söyleyemeyiz. Nereden başlarsanız bu sizin için kardır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Forex Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ek iş yapmanın artıları

Bu ek gelir fırsatları sayesinde insanlar tatil planı yapabiliyor, çocuklarına eğitim harçlığı ödeyebiliyor. Hafta sonları rahat rahat alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabiliyorlar. Kısacası ek gelir sayesinde birazcık aile bütçesine destek artıyor. Üstelik bu işi çocuklar da yapabiliyor.  Evet evet. Yanlış duymadınız. Bazı ek işler aile fertleri tarafından ortaklaşa yapılabiliyor.  Kuştan medet ummak deyimi burada devreye giriyor. Çocuğunuz basit konularda sizin yönergelerinizi uyguluyor onlar da ek gelire katkı sağlıyor.

Örneğin paketleme işleri yapacaksanız küçük paketlerin açılmasına yardım ediyorlar. Ceviz, fındık, fıstık kırma işi yapacaksanız onlar size kabuklarını bir kenara taşımanıza yardım ediyor. Temizleme, etiketleme işi yapacaksanız yine onlar da ellerinden geldiğince sizlere destek oluyor.

hediyelik eşya paketleme

Türkiye’de ek iş verenler

Ek işler oldukça çeşitlidir. Bazıları fiziksel olarak uğraş gerektirirken, bazıları da sadece düşünce gücünüze dayalı olarak size para kazandırıyor. Sizler bu işlere Yeni Başlangıç yapıyorsanız nasıl ek iş alacağınızı kısaca size açıklayalım. Böylece evden siz de ek gelir yakalamaya başlangıç yapın. Öncelikle, Türkiye genelinde ek iş veren firmalar olduğu gibi lokal olarak yani kendi bölgenize yakın çevrede ek iş veren firmalar da bulunmaktadır. Örneğin lokal olarak ev hanımları evde sarma veya dolma işi yapabilirler.

Paketleme işi yapmak

Türkiye genelinde evlere ek gelir gönderen firmalardan ise kına paketleme işi, mevlüt şekeri paketleme gibi ek iş bulabilirsiniz. Bilgisine güvenen, zihinsel olarak bir şeyler yapmak isteyen insanlar da sosyal medya pazarlaması, script yazma, içerik editörlüğü yapma, makale yazarlığı gibi işler yapabilirler.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Evde Kalem Paketleme İşi

Yukarıdaki bahsettiğimiz konulardan sizlere uygun olanlar için hemen ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Nasıl mı?  Oldukça kolay ve kazançlı. Bu yazının en altında yer alan küçük iletişim kutusu size bu fırsatı sağlayabilir.

Evet yanlış okumadınız. Hemen alttaki forma bireysel özelliklerinizi öne çıkaran mesajlar yazmaya başlayın. Böylece hem Türkiye genelinde ek iş verenler ile iş görüşmesi yapma hem de bölgesel iş fırsatlarından faydalanma imkanına kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?