Üvey Anne ve Kralın Kızı

Üvey Anne ve Kralın Kızı

Ormanda yaşayan bir kız varmış. Üstelik tek başına yaşamayı başarmak zorundaymışı. Çünkü tek başına imiş. Kimsesi olmadığı için ormanda yaşamak zorunda kalmış. Bu zavallı kız geceleri ağaçların dibinde uyurmuş. Arkadaş olarak sadece yanında yaşayan bir tavşan varmış. Bu tavşan yaramaz mı yaramazmış. Kız ona bakmaktan her gün yorgun düşüyormuş. Sonunda tavşanı bırakıp gitmiş. Gide gide […]

Ormanda yaşayan bir kız varmış. Üstelik tek başına yaşamayı başarmak zorundaymışı. Çünkü tek başına imiş. Kimsesi olmadığı için ormanda yaşamak zorunda kalmış. Bu zavallı kız geceleri ağaçların dibinde uyurmuş. Arkadaş olarak sadece yanında yaşayan bir tavşan varmış. Bu tavşan yaramaz mı yaramazmış. Kız ona bakmaktan her gün yorgun düşüyormuş.

Sonunda tavşanı bırakıp gitmiş. Gide gide bir sarayın önüne gelmiş. Saraya iyice bakmış. Kız saraya bakarken onu içeriye almışlar. İçeride babasını görünce şaşkınlıktan gözyaşlarını tutamamış. Kız ağlayarak:

-Babacığım, demiş.

Baba kız hemen birbirine sarılmışlar. Babası bu güzel kıza en güzel kıyafetler almış. Ona özel bir oda hazırlamışlar.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Vatanımıza Karşı Sorumluluklarımız

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Arakadaşım Fatmanur çok iyi bir hikaye yazmışsın. Tam da böyle bir hikaye düşünüyorduk.

  2. Arkadaşım Fatma Nur çok güzel bir hikâye yazmışsın. Yine senin böyle güzel hikâyeler yazmanı dilerim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?