UYARILAR

Sitemizde yayımlanan yazı, ses, görsel veya videolar üzerinde hak iddianız varsa tarafımıza yapacağınız uyarı dikkate alınır ve haklılığınız doğrulanırsa ilgili paylaşım siteden kaldırılır.

Zor yaşam koşullarında ek iş yapmak isteyenlere destek olmak amacıyla hepinsan.com aracılık görevi üstlenmiştir. Evde çalışmak isteyenlere, evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Özellikle dar gelirli ailelerin boş zamanlarını en iyi şekilde verimli kılması amacıyla onlara çözüm önerileri sunmaktayız.

Sitemiz evde potansiyel iş gücünden faydalanmak isteyen firmalar ile ailesine destek olma düşüncesinde olan öğrenci, ev hanımı ya da emekli olan herkese bilgilendirme ve yönlendirme yapmaktadır. Çalışmak isteyen insanlarla, işlerini çabuk, ucuz ve kısa yoldan yaptırmak isteyen kişi ya da işverenlere yol gösteriyoruz, destek veriyoruz.

Türkiye’nin her bölgesinde, her ilinde yaşayan vatandaşlara boş zamanlarını nasıl değerlendireceklerini, nasıl oturdukları yerden çalışıp para kazanabileceklerini örneklerle anlatmaya çalışmaktadır.

Elbette evden ek iş yapmak yeterli değildir. Bazı durumlarda evden dışarı çıkarak part-time ya da ‘yarı zamanlı iş’ adı verilen çalışma fırsatları da değerlendirilmelidir. Özellikle öğrencilerin ve emeklilerin yarı zamanlı ek iş fırsatlarını değerlendirebileceklerini onlara fırsatları vurgulaya vurgulaya anlatmaktadır.

Herkes çalışmak zorundadır. Para kazanmak, sadece fiziksel işler yapmak demek değildir. Günümüz bilgi teknolojileri çağıdır. Bilgiyi kullanmasını bilen para kazanır. Para kazanmak eskiden olduğu gibi kazma kürekle ya da sabahtan akşama kadar fiziksel bir aktiviteyi yaparak bir iş ortaya koymakla elde edilmez. Zihinsel gücünü ortaya koyan insanlar yorulmadan para kazanmanın keyfini yaşamaktadır.

Son zamanlarda sanal ortamlarda düşünerek zeka yardımı ile bir şeyler geliştirerek para kazanma fırsatı yakalayan insanların örnekleri oldukça fazladır. Örnek vermek gerekirse; sosyal medya danışmanlığı yapan gençler fiziksel bir güç, çaba harcamadan para kazanma yolunu tercih etmektedir. Makale yazarlığı, editörlük yaparak para kazanma eğiliminde olan ve bunu başaran oldukça fazla genç bir kitle olduğunu da söyleyebiliriz.

Yani internetin farkına vardığımız zaman internetten kolay para kazanma fırsatlarını lehinize dönüştürdüğünüz zaman, nasıl kolay para kazanılır sizlere anlatmaya çalışacağız. Video yükleyerek, link kısaltarak, masal anlatarak, web sitesi aracılığı ile reklamlardan para kazanarak bunun nasıl başarılacağını sizlere örneklerle anlatıyoruz.

Sadece evden para kazanma yolları değil, çalışma hayatının inceliklerinden, meslek tanıtımlarından, iş fırsatlarından da sizlere örnekler veriyoruz.

 • Sitemiz kimseye iş vermez, işe yerleştirmeyi de taahhüt etmez. Sitemiz kimseye iş bulma ve işe yerleştirme garantisi de vermez. Böyle bir görev üstlenmemiştir!
 • Sitemize yapılan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Sitemizde yayımlanan yorumlardan yorum yapan kişiler sorumludur.
 • Yorum yapılan alana Özel Bilgilerinizi Yazmayınız!
 • Ziyaretçilerin yaptığı yorumlarda iletişim amaçlı olarak bıraktığı kişisel bilgiler aracılığı ile onlara ulaşmak isteyen kötü amaçlı kişiler de olabilir. Örneğin size iş göndereceğini, bunun karşılığında teminat, depozito, kapora ya da farklı isimler altında para talep edenler olabilir. Benzer düşünce içerisinde olan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz! Sizden her ne isim altında olursa olsun para ya da değerli herhangi bir evrak eşya talebinde bulunanlara inanmayınız!
 • Bütün uyarılara rağmen yanlış düşünce içerisinde olan insanlara inanarak para gönderen, senet imzalayan, çek veren… veya başka şekillerde dolandırılan kişiler sitemizi sorumlu tutamaz.
 • İletişim amaçlı olarak telefon numarası yazmanızı asla önermiyoruz. Sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Sizinle iletişim kurmak isteyenler mail adresiniz aracılığı ile size ulaşabilir.
 • İletişim kurmak amacıyla yapılan yorumlarda özel bilgileriniz (adresiniz, telefon numaranız, adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız) yazılmamalıdır!
 • Sitemizde yayımlanan özel bilgilerinizden yorumu yazan kişiler sorumludur. Herhangi bir mağduriyet durumunda sitemiz kesinlikle sorumluluk kabul etmez.
 • Ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek amacıyla yapılan başvurular, yorumlar Türkçe’mize uygun bir şekilde yazılması gerekmektedir. Anlamsız kısaltmalar yapmayınız, argo ifadelere yer vermeyiniz. Başvurularınızı, taleplerinizi net, anlaşılır bir dille sade bir şekilde yazınız. Böylece size iş vermek isteyen firmalar daha hızlı iletişim kuracaktır.
 • İş almak için yorum yazan ziyaretçilerimizin mail adresi bilgilerini hem mail bölümüne, hem de yorum yazdığınız alana yazmasını tavsiye ederiz. Başvuru formundaki mail bölümüne yazdıklarınız site yönetimi tarafından görülmektedir. Eğer konu alanına da mail adresinizi yazarsanız size ulaşmak için diğer ziyaretçilere de fırsat vermiş olursunuz. Bu çok önemli bir uyarıdır. Bu uyarımız da dikkat etmeyen ziyaretçiler kendilerine iş teklifi yapılmadığından yakınmaktadır. Çünkü iletişim bilgileriniz size iş vermek isteyen kişiler, kurumlar, firmalar tarafından görünmediği için doğal olarak size iş verilmez. Bu ayrıntıyı lütfen göz ardı etmeyin!
 • Bilgileriniz yazılırken dikkatli davranmanızı rica ediyoruz. Telefon numaranızı yazarsanız telefon dolandırıcılığı yapan simsarlara, gruplara, çetelere, art niyetli kişilere vb. fırsat vermiş olabilirsiniz. Sizin burada yayınlanan bilgilerinizden sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Sitemiz hiç kimseyi tanımaz, hiç kimseyle işbirliği yapmaz, hiç kimseye işçi bulma ya da iş verme sözü-garantisi vermez.
 • Ayrıca elemana ihtiyacı olan kurumların personel alım ilanları hakkında bilgilendirme de yapmaktadır. Bu tür bilgilendirme kesin bir personel alım ilanı olarak değerlendirilmemelidir. Ayrıntılı bilgiler personel almayı ilan eden kişi, kurum veya firma ya da kurumun resmi web sitesi ile de teyit edilmelidir. Ayrıntılar ilan yayınlanan yerde iyice incelenmelidir.
 • Bayilik alarak işletme kurma düşüncesinde olan kişiler de bayilik veren firmalar ile ayrıntılı bir şekilde görüşmeden sitemizde yayınlanan tavsiye niteliğindeki bayilik sistemi ile ilgili son kararını vermemelidir. Bayilik veren firmaların şartlarını kendilerinden öğrenmeden bayilik sisteminden faydalanma düşüncesine girmemelidir.
 • Sitemiz ne iş arayanlara, ne de işverenlere hiçbir konuda garanti vermez. Sitemiz kendi halinde iş tanıtımları, iş fikirleri, bayilik sistemleri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Kesinlikle herhangi bir bağlayıcılığı yoktur!
 • Sitemizden faydalanmak isteyen kişilerin, kurumların, firmaların bütün bu yazılarımızı okuduğu ve kabul ettiği varsayılır. Yaşanacak her türlü olumsuzluktan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz!
 • Sitemizdeki “uyarılar bölümü bütün ziyaretçilerimiz tarafından okundu” olarak kabul edilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM