Velice Kedi Köpek Dostluğu

Velice Kedi Köpek Dostluğu

Her yerde köpek ilanları asılıydı. Kedi çok meraklandı. Köpek yurt dışına kaçmaya karar verdi. Kedi onu yurt dışına kaçtığını gördü. Ama Köpeğin ayağı takıldığı için kedi onu yakaladı. Onunla röportaj yaptı. Köpek onu çok kızgındı. Kedi delik ona. Köpek kedi kahve içmeye giderken hemen kaçtı. Kedi bu görevinde başarılı olmadığından kendine çok kızdı. Köpek yurt […]

Her yerde köpek ilanları asılıydı. Kedi çok meraklandı. Köpek yurt dışına kaçmaya karar verdi. Kedi onu yurt dışına kaçtığını gördü. Ama Köpeğin ayağı takıldığı için kedi onu yakaladı. Onunla röportaj yaptı. Köpek onu çok kızgındı. Kedi delik ona. Köpek kedi kahve içmeye giderken hemen kaçtı. Kedi bu görevinde başarılı olmadığından kendine çok kızdı.

Köpek yurt dışına değil Elazığ ya kaçtı. Kedi Ajan fare ile görüşmek için Samsun’a gitti. Ajan fare evinde değildi. Kedi bu sefer Ajan Köstebeğin evine gitti. O da evde değildi. Hemen Ajan Fareyi aradı. Bu sefer gergedan ambulansı aradı. O da gelemezdi çünkü çok işi vardı. İşe gittiğimde geleceğine söz verdi gergedan ambulans. Ajan fare eve geri döndü kedinin kapısını çaldığını not bıraktığını gördü. Notta şöyle yazıyordu. Niye evde yoksun lan. Ajan fare, bu söze çok kızdı.

Kedi ile Köpek Dostluğu

Kedi ile Köpek Dostluğu

Köpek ilanları her yerde asılıydı. Bunu gören kedi onu sanki bir yerde görmüştü. Köpek her zaman çöplüğün yanındaki kutunun içindeydi. Köpek kedinin onu bildiğini biliyordu. Köpek Ondan kurtulmak için yurt dışına gitmeye karar verdi. Kedi ise onu aramaktaydı. Köpek yurt dışına kaçtı. Kedi ona hala aramaktaydı. Kedi Aslında onun yurt dışına kaçağını  tahmin etmişti. kedi daha fazla aramak istemedi. Çünkü köpek çoktan gitmişti. Kedinin arkadaşı ona pes etme dedi. Köpek toptan kendine bir kulübe bulmuştu .gerçekten çok heyecanlıydı

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Avcı ile Ardıç Kuşu

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?