Yazmak İçin En İyi Blog

Yazmak İçin En İyi Blog

Merhabalar, Blog sistemi son zamanlarda ilgi gören trendlerden biri olduğu için, biz de bu modaya uyarak her türlü konuda yazmaya ve eleştirmeye çalışıyoruz. Bizim yazılarımız genelde bilgilendirici, eğitici ve yapıcı olmaktadır. Toplumda gördüğümüz eksiklikleri, yanlış anlamaları, egosantrik eğilimleri, önyargıları ve doğal olarak beğenilen, alkışlanan ve takdir edilen davranışları da yazıyoruz. Bunun yanında yeniliklerden de haberdar […]

Merhabalar,

Blog sistemi son zamanlarda ilgi gören trendlerden biri olduğu için, biz de bu modaya uyarak her türlü konuda yazmaya ve eleştirmeye çalışıyoruz. Bizim yazılarımız genelde bilgilendirici, eğitici ve yapıcı olmaktadır. Toplumda gördüğümüz eksiklikleri, yanlış anlamaları, egosantrik eğilimleri, önyargıları ve doğal olarak beğenilen, alkışlanan ve takdir edilen davranışları da yazıyoruz. Bunun yanında yeniliklerden de haberdar etmeyi ihmal etmeyeceğiz sizleri. Ben de bir blogda yazar olmak istiyorum, düşüncesindeyseniz bekleriz.

Bütün bu düşüncelerimizi gerçekleştirirken, elbette yanımızda sizleri de görmek isteriz. Siz de yukarıda saydığımız  veya unutup da sizin aklınıza gelen konularda yazmak da sizin en tabii hakkınız. Siz de takdir edersiniz ki ahlak kuralları çerçevesinde kalmak şartıyla! Ticari, çıkar odaklı olmamak koşulu ile yazma hevesinizi giderebilirsiniz. Nasıl yazar olunur, köşe yazarı olmak için neler yapılmalıdır? Bu hususu daha önce kaleme aldık, alttaki ilgili linke giderek blogda yazarlık için basamakları takip ediniz.

KÖŞE YAZARI OLMAK

Yazmak için bir çok alternatifiniz var; burada yani köşe yazarlığı yapmak, blogda yazmak için, en sağ üstteki KÖŞE YAZILARI bölümümüzde yazmak veya istediğiniz kategorilere yazmak için sitemize olup bize niyetinizi iletmeniz yeterlidir.

Siz hangi bölüme yazmak istediğinizi bize bildirin, biz size yardımcı olalım.  Bize üyelik hesabınızı iletişim bölümünden bildirerek size yazarlık davetiyesi gönderelim. Yazmak duygu ve beklentileri paylaşmaktır. Lütfen yazmaktan çekinmeyin. Her insan mutlaka zihninde bir şeyler tasavvur eder. Bu düşündükleri eğer kaleme alınmazsa o saniye yok olur gider. Her gün dünyayı güzelleştirmek için aklından geçirip de yazamadığın binlerce fikri çöpe atma! Bir yerlere yaz ki birileri görüp faydalansın o güzel, değerli fikirlerinden…

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Uluslararası Ticaret Yönetimi Meslek Elemanı Görevleri Maaşı

İşte bu blog tam size göre!  Blogda yazar olmak istiyorum, diyenler buraya! Düşünüp de unutmak istemediğin düşüncelerinin kayda alındığı yer. Hadi hafızanı yokla ve en güzel düşüncelerini dünyayla paylaş! Başlamak için cesaret lazım. Haftada bir kez bile olsa yazın. Kolay yazma tekniklerini bilmiyorsanız bu konuda da size yardımcı olacağız. Yazma konusu seçme ve hızlı yazma taktiklerini de anlatacağız. Yazmak için en iyi blog burasıdır.

NASIL BLOG YAZARI OLUNUR?

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?