Yerinde Halı-Koltuk Yıkama Temizleme İşi

Yerinde Halı-Koltuk Yıkama Temizleme İşi

Ekstra faaliyetlerle para kazanmak her daim cazip olmuştur. Halı ve koltuk yıkama sektörü de bu konuda iştah kabartan bir alandır. Müşteri bulmak için farklı teknikler kullanıldığı takdirde hedef kitleye ulaşılabilir. Halı ve koltuk yıkama işi yapmak isteyenler farklı tanıtım argümanlarından faydalanabilir. Basit bir web sitesi kurarak iş alabileceğiniz gibi insert, katalog, afiş, kartvizit gibi alternatiflerin […]

Ekstra faaliyetlerle para kazanmak her daim cazip olmuştur. Halı ve koltuk yıkama sektörü de bu konuda iştah kabartan bir alandır. Müşteri bulmak için farklı teknikler kullanıldığı takdirde hedef kitleye ulaşılabilir. Halı ve koltuk yıkama işi yapmak isteyenler farklı tanıtım argümanlarından faydalanabilir. Basit bir web sitesi kurarak iş alabileceğiniz gibi insert, katalog, afiş, kartvizit gibi alternatiflerin de işe yarayacağı muhakkaktır.

Bölgesel bazda Google’da üst sırada sitenizin çıkmasını istiyorsanız Adwors reklamlarından satın alabilirsiniz. İhtiyaç olduğu zaman arama motorlarında yapılan aramalarda sizin siteniz en üst sırada gözükecektir.

Halı, koltuk, kilim ve benzeri temizlenecek ürünleri evde yerinde temizletmek isteyen müşterileriniz sizin hizmetlerinizi almak için girişimde bulunacaktır. Google reklamları gerçekten çok etkilidir. Elbette belli miktarda masraf yapmanız şart. Günlük harcamalarını kendiniz belirleyeceksiniz. Günde 20 TL ödeme yaptığınız takdirde sizi 1000 civarında müşteri ziyaret eder. Size gelen 5-10 tanesi size iş verse kazancı siz hesaplayın.

Yerinde halı ve koltuk yıkama işi yapmak için doğal olarak temizlik makinaları almak şart. Birkaç eleman ve bir araç ile bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Bu sektörde yer edinmek için öncelikle iyi bir fizibilite çalışması yapılması muhakkaktır. Yani hizmet vereceğiniz çevrenin iyi seçilmesi önemlidir. Gelir düzeyi yüksek şehirlerde, semtlerde bu işin iyi gelir getireceği muhakkaktır.

Koltuk ve Halı Yıkama işinin masrafı o kadar fazla değildir.  Temizlik kimyasalları için biraz para gerekirken birkaç temizlik robotu dediğiniz emiş gücü yüksek süpürgelerden satın alacaksınız. Bu kadar kolay.  Önemli olan müşteri bulmaktır.  Müşteri potansiyelini keşfetmek ona göre hizmet geliştirmek esastır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Paslanmaz Çelik Profil Nedir

Sadece evinde koltuk halı yıkama ile yetinmeyip aynı zamanda iş yerinde halı ve koltuk yıkama işi içinde gerekli atılımları yapın. Hatta ve hatta her türlü taşıtların içindeki döşemelerinin temizliği içinde bu işe katılabilirsiniz. Sektör sürekli genişlemektedir. Yaptığınız hizmeti geniş kitlelere duyurmak için animasyon tanıtım videoları da hazırlatmayı ihmal etmeyin.

evde koltuk halı yıkama

Hiç aklında halı, kilim, battaniye, yorgan, yastık temizliği yaptırma düşüncesi olmayanlar bile hazırladığınız animasyon sayesinde karar değiştirebilir. İyi bir fiyat tarifesi hazırladığınız takdirde insanlar evinde hem zaman harcamak, hem de masraf yapmak yerine sizin hizmetlerimizden faydalanabilir. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak başlangıç için önemli bir aşamadır. Müşteri bulmanın temeli de buna dayanmaktadır. Yerinde halı-koltuk yıkama işi için eleman arayan insanlardan olun ya da iş vermek isteyen kişilerden olun hizmetin kaliteli olması tercih nedenidir.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?