Zihin Gücünüzü Kullanın

Zihin Gücünüzü Kullanın

 Televizyonlarda, şov programlarında, gösterilerde bazı insanların çatal bıçak veya metal araç gereçleri bükebildiğini görmüşsünüzdür. Aslında bu insanlar özel yeteneklere sahip, farklı, üstün yetenekli ilginç insanlar değildir. Yaptıkları zihin gücü ve enerji birleştirerek, yoğunlaştırarak görsel bir şovdur. Bugün aslında her insanın elde edebileceği, kullanabileceği sıradan bir iştir. 1970’li yıllarda başlayıp tüm dünyaya yayılan metal araç gereçleri […]

 Televizyonlarda, şov programlarında, gösterilerde bazı insanların çatal bıçak veya metal araç gereçleri bükebildiğini görmüşsünüzdür. Aslında bu insanlar özel yeteneklere sahip, farklı, üstün yetenekli ilginç insanlar değildir. Yaptıkları zihin gücü ve enerji birleştirerek, yoğunlaştırarak görsel bir şovdur. Bugün aslında her insanın elde edebileceği, kullanabileceği sıradan bir iştir.

1970’li yıllarda başlayıp tüm dünyaya yayılan metal araç gereçleri bükme eğme, kırma gibi çok karmakarışık bir yapıya sahip gibi görünse de işin aslında çok zor olmadığı yıllar sonra diğer insanlar tarafından da anlaşılmıştır. 1980’li yıllara gelindiğinde kaşık çatal bükme seanslarına insanların ilgisi artmış, sebebini araştırmaya başlamışlardır. Aslında yapılan işin, bir grup enerjisi olduğunu, dolayısıyla da ne kadar kalabalık olursa insanlar ne kadar çok heyecan yaparsa, gösteri yapan kişinin topladığı enerji o kadar fazla olacak, bükmek istediği çatal kaşık o kadar kolay eğilip bükülecektir.

zihin gücü arttırma

Sizler de bu işin çok zor olmadığını görmek ve denemek isterseniz, paslanmaz çelik ya da kaplama pirinç olan materyaller bu iş için biçilmiş kaftandır. Siz işinizi garantiye almak isterseniz çelik yerine gümüş kaplama olan materyalleri tercih ederseniz eğilme bükülme işlemi daha kolay gerçekleşecektir.

 Zihin gücü nasıl geliştirilir

İşe başlamak için her maddenin farklı metalürjik yapısı olduğunu ve bazılarının enerji diğerlerine nazaran daha iyi çektiğini bilmenizde fayda var.
Zihin gücüyle cisimleri bükmek için  önce bir insanları motive etmek, vücudunuzu, zihninizi rahatlatmaya yönelik hareketler, davranışlar sergileyerek kafamızın üstünde 100 santimetre yukarıdaki parlak bir enerji gücünün olduğunu farz edin. Bu enerji gücünün size sıcaklık yaydığını farz edin. Önce kendinizi rahat, canlı ve güçlü hissetmek için enerji gücünün size güç yaydığını, vücudunuzu rahatlattığını hissedin.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İnsana Değer Verenler

Zihin gücünü arttırma

Bedeninize boylu boyunca akan sıcaklığı hissedin, vücudumuza yayılan enerji yapacağınız işi iyice odaklanın.  Siz de Enerjinin parmaklarınızın ucunda olduğunu, yavaş yavaş çatal bıçak doğru aktığını düşünerek, bu enerjinin çatala bıçağa doğru geçmesine izin verin. Bütün bunları düşünürken aynı anda gözlerinizde çatala veya bıçağa doğru sabitlenerek, biteceğini, eşyaya ‘bükül, bükül, bükül’ diye yüksek sesle bağırın, enerjinizi bükmek istediğiniz nesneye doğru gönderin.

Biliyoruz, bu söyledikleriniz sizin için çok saçma geliyordur. Aradaki fark da bu zaten. Herkes eğlenmeye çalışıyor, eğlence olduğunu farz edin ve işin gerçekten olacağını düşünürseniz, yaptığınız işte başarılı olacaksınız. Çünkü tek başınıza çatal ya da kaşığı bir bükemezsiniz. Siz bu motivasyonu yaparken salondaki seyircinin enerjisi de sizinle birlikte bükmek istediğiniz nesneye doğru akacak, enerji patlaması sayesinde bükmek istediğiniz nesnenin büküldüğünü, eğildiğini görünce siz bile şaşıracaksınız. Unutmayın, en büyük yenilgi denememektir.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?